Най-големият сайт за бойни спортове

       

Най-яките коментари от потребители!!!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот faro на 30 Апр 2016, 16:42

Чудно как аз унижавам зоба, а все някой друг ме контрира вместо зоба. Не бъди мишка
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот Enthusiast на 30 Апр 2016, 20:01

faro написа:Чудно как аз унижавам зоба, а все някой друг ме контрира вместо зоба. Не бъди мишка


Ми ща контрираме бе пишлегарче.Всички искаме да си правим пишки с тебе.Искаш ли да ти прата чепа си и него да го сложиш на аватар и да си бъркаш по дупките докато го гледаш.Кат та гледам ти доставя удоволствие да използваш чужди снимки свирчо.Зобе аз предлагам да му направиш ФИСТИНГ с тия големи ръки.
Аватар
Enthusiast
 
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Ное 2015, 16:12
Град: Sofia

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  3     Мнениеот faro на 30 Апр 2016, 21:54

Абе ти хубаво ще си пратиш чепа за аватар, ама нали знаеш, че тук е допустимо до 100х100 пиксела

Сещай се ..... :D

П.п: Явно много ти е вътре след като те изгаврих пред сайта и много си се озлобил. Мисля да ти дам да дишаш малко... Но само малко
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот Enthusiast на 30 Апр 2016, 22:12

Фарко ти си бил много тъпо чаве бе фарко.И какво като аватара е 100x100 пиксела като снимката се преоразмерява.Много си прост бе пишлеме и определено ти няма как да ме изгавриш путьо.Ти гък не можеш да ми кажеш,най много някоя федерка да ми направиш за да ти е гадно,че не си го смукал,а знам,че го желаеш.Зоба ми каза,че ще ти направи ФИСТИНГ до лакътя.Готов ли си?
Аватар
Enthusiast
 
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Ное 2015, 16:12
Град: Sofia

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  2     Мнениеот faro на 03 Май 2016, 20:17

http://prikachi.com/images.php?images/473/8784473y.png
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот maro на 09 Май 2016, 00:16

Разиеле аз съм твоята кукла faro виж ми прогнозите моля те


от: faro (212.25.53.xx) ☹
14преди 3 часа

Andrei Arlovski
Antonio Silva
Albert Tumenov

http://prikachi.com/images.php?images/652/8795652r.jpg


100% НЕУСПЕВАЕМОСТ ;(
maro
maro
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Май 2016, 23:52

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот faro на 10 Май 2016, 12:36

Искрено ме радват такива като теб и ще ти кажа защо. Това, че си си направил друг профил с цел да ме злепоставиш показва що за женски полов орган си след като не можеш да се покажеш от реалния си профил. Също показва, че съм си свършил работата и съм те унижил доста щом така си изливаш злобата, приемам ти злобния коментар като комплимент за добре свършената ми работа, това означава, че съм на верния път и бъди сигурен че ще продължавам да те подигравам, унижавам и злепоставям пред целия сайт във всеки удобен момент.
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот Смехурко на 13 Май 2016, 14:23

По адрес на Фаро във връзка с неуспешните му прогнози.

Enthusiast написа:Фарко като ти е скучно, я дай някоя прогноза, да ни стане поне на нас забавно хАХаХахХаххх
Тоз дали не го погребах хаХахХаахХахахах..


По адрес на Gabrielcho и опита му с жените.

Enthusiast написа:Ей шибек за какви жени бълнуваш. Жените с тюфлеци не се занимават. Никоя себеуважаваща себе си жена няма да пусне на тюлен като тебе. Освен това какво правиш в сайт за бойни спортове при положение, че не си стъпвал в зала? Твойто място е в бг-мама при диетите на Дюкан и Аткинс.

Ей свинчуга и един съвет, отнасяй се малко по уважително към жените. Това, че са отблъснали сланинар като тебе не ги прави тъпи същества, а напротив. С това си държание хроничния ти чикиалис би се задълбочил още повече. Деба моржа, деба.

Тоя го погребах по дълбоко и от Фарко.
Жертви: Сланинаря и Фарко.
Смехурко
Смехурко
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Май 2016, 14:20

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот Смехурко2 на 13 Май 2016, 16:10

Погребват Gabrielcho

Enthusiast написа:Грух, грух, грух, само това успях да разбера от поста ти. Ти си една нереализирана проста свиня, която кисне по цял ден в къщи. Изпитваш неистова омраза към жените, защото са отхвърляли мизерната ти личност безброй пъти. Оправдаваш девствеността ти с това, че жените си падали по шибеци с пачки. Жените си падат по спортистчета, а не по СЛАНИНАРИ като теб. Свиньо, връщай се в свинарника където ти е мястото. В този сайт сме се събрали спортисти и лойна топка като теб няма място сред нас. Най-доброто лекарство срещу такива затлъстели интернет говненца е игнор. Тебе най-многи те боли от игнора. Цял живот жените са те игнорирали, а момчетата са те мачкали, защото си лойна топка. Никой не харесва шибаните дебелаци, мързящи ги да разтресат дебелите си задници и да вземат живота си в ръце. Както ти казах,отваряй бг-мама и диетата на дюкан по най бързия начиш шибан дебелак.

За пореден път те погребах и не мисля да те съживявам повече. С образа, който се опитваш да градиш е свършено свиньо. Всеки който си пише с теб ще си мисли каква дебела свиня си, която никога не е влизала в зала. Твойто мнение вече няма стойност в сайт пълен със спортисти. Убих те и те изпекох, не успя да изкараш до коледа. Сбогом СЛАНИНАРЮ.


Enthusiast написа:И да забия последния пирон в ковчега ти. Всеки, който си пише с теб от тук нататък ще си те представя по този начин - http://www.troll.me/images/internet-tuff-guy/online-im-tuff-but-in-real-life-im-fat-and-creeper.jpg

Вече всичко приключи за теб. Не ми се мисли как ще понесеш унижението от тук нататък. Ти си форумен мъртвец.
Смехурко2
Смехурко2
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Май 2016, 16:08

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  6     Мнениеот Ro на 13 Май 2016, 16:44

Забелязвате ли обаче, как си личи кога шизофреникът не си пие хапчетата.... 1 седмица затишие, няколко дни се включват 50 новорегистрирани профила и овършават сайта, после пак затишие и така..... пий ги тия хапчета редовно, бе човек
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта