Най-големият сайт за бойни спортове

       

Най-яките коментари от потребители!!!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  2     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 14 Фев 2016, 16:52

Именно, моята първа регистрация беше от профила ми Диазче, тоя олива тогава беше няква шматка и никой не му обръщаше внимание. Завидал е и затова е създал армията си от фалшиви профили за да изпъкне основния му профил олива. Започнаха едни караници и заплахи и многобройните профили на олива постоянно ме нападаха, затова се принудих да направя профила зобдогроб, след това пък лудиявефира ме разкри понеже ме мразеше заради това което мисля за паяка Силва и се принудих да създам и Ротлел е животно. Аз също като теб се чудих как това лайно олива с тъпото си мнение има толкова последователи, започнах да се дразня на хората в сайта и затова ги наричах паляци. След това разкриха айпитата и всичко ми светна. Само за едно най ме е яд, че Аврама и лудия до последно си мислят че има един злобен човек в сайта, но не искат да признаят че е олива. Някак си се чустват гузни че яко клъвнаха на кукичката му;))
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  3     Мнениеот faro на 14 Фев 2016, 19:30

same old shit different day....
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  2     Мнениеот worldworrior на 14 Фев 2016, 20:18

faro написа:
same old shit different day....

+1
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  2     Мнениеот AVRAMA на 14 Фев 2016, 22:11

четвъртък и петък съм в софия,петък и събота 2 нощувки във велинград,неделя след закуската(8ч) тръгвам за варна ,като след пазарджик магистралата минава през пловдив :)
ако има някой желаещ от хакерчо и зоб до гроб да изпием по една бира и да си стиснем ръцете на разположение съм напишете на лично по един номер или аз да ви изпратя моя ,звъннете ми и сериозно момчета много ще се радвам да се запознаем и да прескочим този кофти момент,който ни тормози вече повече от година!
Митко,каня те на сръбската скара ,като предният път ;)
Последна промяна AVRAMA на 15 Фев 2016, 00:20, променена общо 1 път
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот vilkata на 14 Фев 2016, 22:56

Аз не знам как на тези или този с многото профили им се занимава.Авраме,ще минеш през местата където са най хубавите алабай в България.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот worldworrior на 14 Фев 2016, 23:14

Митко,каня те на сръбската скара ,като предният път ;)

За кога,човек?
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 15 Фев 2016, 09:17

Тук сега ще покажа на всички как е действал олива през годините. Който му се чете и занимава да заповяда.

https://mma.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=2355

Така първата тема е ""кой е най дразнещия потребител в сайта"" пусната от rush профил на олива. В тази тема rush-oliva твърди че това съм аз, веднага след това в темата се включват и frank shamrok, perhi14, mma gringo както и самия олива и всички твърдят че аз съм най кофти потребителя тук в сайта ;) :) lol

https://mma.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=2843

Така втората тема е""За или против изгонването на потребител macherano"" тук отново голяма част от профилите на олива са ЗА изгонването на macherano това са frank shamrok, boikoborisov,mma gringo, 4uou, pehi14, tatto, goldenglory и др. Само в тази тема е писал от 10 профила с цел да изгони потребител който явно не го кефи :D ;) lol

https://mma.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=2650


Следващата тема е култова "" Оливия vs. анонимните"" :DD създадена отново от негов профил goldenglory и веднага подкрепен от frank shamrok и 4yuo които твърдят че олива е супер пич а анонимните потребители го нападат без причина. По късно се включва и самия олива:)
Тази тема струваше на сайта и екипа му купища пари за да предприемат мерки по отстраняването на лошите анонимни коментари които тормозат моливчо ;) :D
Няма такъв снях ей!

https://mma.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=2907

""Потребители за наказание"" е поредната жалка тема в която олива пише от почти всичките си профили с цел да омърси името на някой който не харесва.
Дори модератора nikolay написа следното-
""От следващата седмица ще има изгонени потребители и блокиране на сайта да не може да бъде достъпен от чужбина, за да не може да се използват фалшиви ИП-та. Което реално ще навреди на близо 5-6 хиляди човека на седмица, че горе-долу толкова са посещенията от чужбина за 7 дни""
:) :twisted: :DD
Така че всеки който има малко.мозък в главата да си прави изводите за това колко е навредил олива на сайта и колко пари са похарчени заради него за да може.той да си постига болните цели които има!!!
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот worldworrior на 15 Фев 2016, 10:11

Зобе,едно ще те питам. Но знай,че не е цел да се заяждам с теб.
Защо бяха нужни всички тези обиди,през цялото време?
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 15 Фев 2016, 10:31

Ами нека аз де те попитам нещо теб! Ако сега създам 20 различни профила и пусна тема " нека да изгоним потребител worldwarior от сайта, щото нещо не ме кефи"
Или " потребител worldwarior е най големия глупак в сайта" и започна да те плюя от всичките 20 фалшиви профила които имам ти няма ли да обиждаш?
в горния ми коментар обясних защо съм обиждал, защото мислих че това са различни хора които взимат позицията на шизото олива. Обясних и защо създадох и другите ми профили, ама кой да чете?
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот worldworrior на 15 Фев 2016, 10:42

Да и на мен ще ми е кофти ама ще го приема.
Иначе съм ти чел интересни коментари,като си бил Диазче.
Но просто не са били нужни всички тези обиди.
Признавам си че и аз съм те обиждал и тук и зад гърба ти.
Няма да ти искам прошка.Ако искаш ме наречи "мишка".
Ще я приема тази обида но няма да ти отвръщам
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron