Най-големият сайт за бойни спортове

       

Личната ми трагедия и съвети за ново начало

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Личната ми трагедия и съвети за ново начало

  0     Мнениеот Seaboy на 26 Ное 2009, 17:43

Здравейте на 20 години съм.Тренирам от 5 години най-великия спорт за мен -бокса.
Обаче от 3 месеца имах болка в ръцете ,само като удраям и не и обърнах внимание.Отидох на 2ма лекаря и 2мата са мн добри и днеска и от 2мата диагностиката е повече да не си помислям да удрям с тези ръце.Имам вследствие на силните удари 87-90 кг съм и определено имам КО power с настъпили деформации в фалангиалните стави .Много ми е гадно решил съм ,че няма да ги послушам изцяло и след година възтоновяване ще си ги пазя ръцете + яко калции,дано мога пак да се боксирам .Друг вариант е операция ,но няма да ставам профи и не е е вариант.Та сега се чудя какво да тренирам .Ако може около Лозенец.Моля ако някой знае нещо хубаво в района да каже. Без страйкинг :( ще се мъча май граплър да ставам ,нищо че съм дърт :) .
Аватар
Seaboy
 
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Ное 2008, 12:21
Град: София

Re: Личната ми трагедия и съвети за ново начало

  0     Мнениеот spanky на 26 Ное 2009, 18:49

Съветвам те да си пазиш здравето - с тези ръце си се родил и ще работиш с тях до края на живота си. Не е нещо което можеш да отметнеш с лека ръка. Аз винаги съм си слушал лекарите и съм се пазил в такива моменти, но имам приятели които са им слагали нечовешките диагнози, но въпреки това са продължавали и нищо им няма и до днес. Не искам да те подстрекавам, ръцете са си твои направи си сметка какво е най-лошото което може да се случи и дали ще си заслужава ако стане така? Не те знам в Лозенец къде си, но стадион Раковски е близо, а там има интересни тренировки по различни бойни изкуства. При граплинга се използват и натоварват също много ръцете, така че консултирай се с лекар преди да започнеш. И пак ще ти напомня че здравето е най-големия подарък който ти е даден пази го!
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Личната ми трагедия и съвети за ново начало

  0     Мнениеот Seaboy на 26 Ное 2009, 19:13

Нараняванията са в областа на кокалчетата с които удряме :) и нямам проблем за хватки и такива неща просто не трябва да удрям.За другото видях си снимките на ръцете и след година,две ще ида пак да се снимам и ако е добре ще почна да тренирам пак.
Аватар
Seaboy
 
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Ное 2008, 12:21
Град: София

Re: Личната ми трагедия и съвети за ново начало

  1     Мнениеот nazapoipr на 14 Авг 2015, 02:39

Аз преживях катастрофа и казаха че няма да мога да ходя и да си движа дясната ръка. С много движения се оправих. Сега дори вдигам леки тежести и удрям на чувал.
nazapoipr
nazapoipr
 
Мнения: 42
Регистриран на: 04 Авг 2015, 06:13
Град: ихтиман

Re: Личната ми трагедия и съвети за ново начало

  0     Мнениеот Chesterlu на 03 Сеп 2015, 11:36

I am doing research on this for a long time throughout the years.
Chesterlu
Chesterlu
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Сеп 2015, 11:26
Град: Chesterlu


Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron