Най-големият сайт за бойни спортове

       

Психопатът от сайта е ясен! Беше следен и се издаде!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Психопатът от сайта е ясен! Беше следен и се издаде!

  1     Мнениеот vilkata на 05 Авг 2015, 00:52

Raziele написа:
Olympus написа:Така, ще се намеся, с уточнението че съм безпристрастен.

В една тема засякох коментар на Reziele, в който спомена при кого е тренирал бокс. Познавам въпросния треньор и действително преподаваше на същото място, на което Reziele твърдеше че е тренирал. Според мен въпросният потребител не лъже за самоличността си и не сателитен профил, нито на Diaz4e, нито на Зоба.

Това е моето мнение.


Евала брат, евала! Оценявам го, бях загубил надежда и си мислех, че си говоря само с психично - болни. Въпреки това, се приготви да бъдеш обвинен, че си поредния мой профил. И при бате Стефчо съм тренирал, тайната му е в бутилката, който го познава, знае за какво става на въпрос :). Ивчо е среден на ръст(леко нисичък) бивш състезател, с коса дълга под ушите и жена му беше бивша състезателка, но не помня по какво. След него дойде едно младо кик - боксьорче, което се пуска по състезания. В залата имаше 3 круши, отдясно има стенна възглавница, шкафчетата са отляво преди да влезеш в самата зала - обикновенно се скача на въже там или вътре в ринга. Има стенен часовник отдясно над ринга. От ляво като влезеш в самата зала е шкафчето с ръкавиците и въжетата. Преди да влезеш в залата минаваш на рецепцията и трябва да се чекираш с картата и минаваш през вратичка като в метрото - тия железните, забравих как се казват. Има ли нужда от още подробности?

П.С. Сега се сетих, че отдясно имаше и от тия катерушките дето ги има в училищата - забравих ги и тях как се казваха - дето си слагаш краката да правиш коремни или се хващаш за най - горното да вдигаш краката. Обикновено там седеше и един стар вентилатор. В залата няма климатик.

И последна подробност - във фитнеса отсреща бачкаше Alex P като фитнес инструктор.

П.С. Това наистина ми е последния пост в тоя сайт. Нямам желание да си чупя нервите.

Наистина описа залата точно,поне като ходих последно преди година и половина си беше така.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Психопатът от сайта е ясен! Беше следен и се издаде!

  8     Мнениеот Ro на 05 Авг 2015, 01:37

Raziele проблемът е, че няколко месеца тролва жестоко в сайта и си личеше от километри, все беше в опозиция на всички потребители. Даже снимка на някакъв трол си беше сложил, общо взето поведението ти и начина ти на писане нямаха нищо общо със сегашните. Иначе знанията си ги имаш, ако не влизаше толкова често в полемики с останалите, сигурно друга щеше да е ситуацията.. ;)
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

Re: Психопатът от сайта е ясен! Беше следен и се издаде!

  4     Мнениеот ludvefira на 05 Авг 2015, 10:51

Това, че знае и описва залата не значи, че е човека за който се представя. ;)
А, че може да пише нормално и дори да се прави на свестен е ясно на абсолютно всеки в този сайт. Все пак е интелигентно момче - в това спор няма.
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Психопатът от сайта е ясен! Беше следен и се издаде!

  6     Мнениеот lutador на 05 Авг 2015, 13:07

Само едно не ми става ясно. Защо вместо да сме в приятелска обстановка да споделяме опит трябва да се обижда и етц. Какъв човек трябва да си за да дойдеш тука и да започнеш да се гавриш с всички (може би психично болен). Като гледам една част от този форум не са тренирали бойни спортове, но винаги много знаят. Жалко, защото тук има и свестни момчета с които можеш да си говориш по нормален начин.
Аватар
lutador
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Авг 2014, 22:12
Град: София

Re: Психопатът от сайта е ясен! Беше следен и се издаде!

  4     Мнениеот AVRAMA на 05 Авг 2015, 14:42

https://www.facebook.com/Mashroo3na/videos/992375830793413/
ЕТО ТАКА ТРЯБВА ДА СМЕ
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: Психопатът от сайта е ясен! Беше следен и се издаде!

  2     Мнениеот Olympus на 05 Авг 2015, 14:52

Трябва, но не забравяй че сме българи. :)
Olympus
Olympus
 
Мнения: 22
Регистриран на: 10 Авг 2012, 17:24
Град: Sofia

Re: Психопатът от сайта е ясен! Беше следен и се издаде!

  3     Мнениеот frankshamrock на 05 Авг 2015, 15:43

Вместо да си тр0шим нервите излишно...ето така трябва сме!.. lol
http://prikachi.com/images.php?images/847/8281847K.jpg
Аватар
frankshamrock
 
Мнения: 232
Регистриран на: 07 Мар 2009, 06:22
Град: pomorie

Vincend
Vincend
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Авг 2015, 15:43

Re: Психопатът от сайта е ясен! Беше следен и се издаде!

  3     Мнениеот хейтъра на 05 Авг 2015, 16:12

Стига приканвай и ти така бе келешче. :evil: Обстановката се нормализира и няма цинизми и закани от два дни. Като искаш да гледаш сеир отиди в някой сайт с такива малоумници или директно в психото. Тук няма да търпим простащините на Резила и Оливата. Подхождат им дори и имената- единия е пълен резил и излагация, а другия е лапенце болно олигофренче.

Писна ми от тези идиоти и репликите им. Аз съм Олигофрен самурай елате в Слънчев бряг и ще ви разсека със сабята или пък другия аз съм Радо Шишарката имам 50 ръка заповядайте в София да ви пребия. Дейба и тъпаците..........
хейтъра
хейтъра
 
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Апр 2015, 16:21
Град: пловдив

Re: Психопатът от сайта е ясен! Беше следен и се издаде!

  6     Мнениеот AVRAMA на 05 Авг 2015, 18:43

ВинсентД-онова дърво отзад на канарата,виждаш ли го ?
Ето там трябва да те вържат за 24 часа,без храна и вода,само с един памперс,за да си преосмислиш живота човече!
Не те познавьм,но за твое добро ще е,или си някой хлапак сеирджия или наистина имаш доста сериозен мантален проблем!
Да ми пишеш,че атмосферата в сайта от вчера ти била скучна и да подтикваш към тролене,говори много лошо за теб ,ти си позор за сайта,твоето място не е между нас!

http://prikachi.com/images.php?images/289/8282289k.jpg
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron