Най-големият сайт за бойни спортове

       

bet365

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

bet365

  0     Мнениеот FearNoMore на 03 Авг 2015, 20:17

Здравейте, момчета! Вчера се регистрирах в този сайт, направих си сметка, вкарах си пари и всичко каквото е необходимо. Обаче (и вчера забелязах) супер бъгаво е всичко, има моменти, в които сайта не се отваря, после, аз си разглеждам нещо - излизат ми съобщения, че ще бъда изхвърлен от сайта поради неактивност( ?!?!?). Общо взето не разбирам какво става - знам, ч тук има хора, които ползват този сайт, ако ви е удобно да ми кажете при вас как са нещата и въобще каква е схемата. Пуснах си и идентификация - не с лична карта, а с битови сметки, така че уж би трябвало всичко да е наред. После като искам да залагам за UFC - имаше нещо там /не мога да го видя сега, защото сайта не ми се отваря/ за брой рундове, което не мога да разбера как точно се залага - пише 'под' и някакъв коефицент, а до него 'над' и пак коефицент, но какво е това 'под', какво е това 'над' не мога да разбера....

Извинявайте, сигурно всичко това ще ви се стори баламска работа, обаче аз до момента не съм залагал никога за нищо и не мога да се ориентирам съвсем.

Мерси предварително.
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

Re: bet365

  0     Мнениеот FearNoMore на 04 Авг 2015, 16:35

Начи това не е нормално:

Grozdena Z се включи в чата.

Свързахте се с Grozdena Z

Grozdena Z Добре Дошли в Чат на Живо на bet365. С какво мога да Ви помогна? Моля, посочете четирицифрения си код за сигурност, ако желаете да обсъдим Вашата сметка.

Aleksandar Добър ден, извинете ме, че Ви безпокоя, но имам въпрос отосно идентификацията.

Grozdena Z С какво мога да Ви помогна?

Aleksandar Вчера изпълних стъпка 1 и пратих документ (битова сметка), но нямам никакъв отговор, а днес стъпка 1 ми е отново активна, все едно нищо не съм направил.

Aleksandar Това означава ли, че документът е отхвърлен?

Grozdena Z Един момент ако обичате.

Grozdena Z Благодаря за търпението. Ще продължим възможно най-бързо.

Aleksandar Благодаря Ви и аз!

Grozdena Z За да може да обсъдим Вашата сметка, моля посочете ми Вашия четирицифрен Код за Сигурност.

Aleksandar ****

Grozdena Z Благодаря Ви.

Grozdena Z Ние сме получили фактура за платена битова сметка от Вас, но за съжаление е необходимо да ни изпратите дигитално копие на този документ.

Aleksandar Аз получавам дигитални фактури, как да направя дигитално копие на дигитална фактура?

Aleksandar Т.е. отказал съм се от хартиените за всички сметки.

Grozdena Z За съжаление, от документа, който не сте изпратили данните не се виждат много ясно.

Grozdena Z Затова е необходимо да ни изпратите по четливо копие, за да може да бъде прегледано.

Grozdena Z Да, разбирам Ви, но за съжаление данните не са достатъчно ясни.

Aleksandar Това някаква шега ли е?

Aleksandar В момента съм си отворил фактурата, .pdf файл и не разбирам кое точно не се вижда ясно.

Grozdena Z От документа, който сте ни изпратили данните не се виждат ясно.

Grozdena Z Моля, изпратете ново копие на този документ, което е по-четливо.

Aleksandar Аз не Ви пращам копие, аз Ви пращам фактурата, която получавам дигитално по мейла в .pdf формат, мога да Ви я пратя отново същата. Не разбирам какви са Ви изискванията за приложен файл - не приемате .pdf ли?

Grozdena Z Приемаме такъв вид файлове, но данните от тях трябва да са ясно четливи.

Aleksandar Бихте ли направили screen shot на това, което Ви излиза на Вас от пратената от мен фактура, за да видя кое не е четливо?

Grozdena Z За съжаление, няма как да направим снимка и да Ви я изпратим.

Grozdena Z Имаме специален отдел, който проверява документите Ви.

Aleksandar Добре, благодаря Ви за отделеното време. Ще го пратя пак. А специалния отдел не би ли трябвало да ми пише, че има проблем с документите, както мисля, че бе упоменато? Както и да е. Лек ден.





Никой не може да ме убеди, че Grozdena Z не е бот....
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

Re: bet365

  0     Мнениеот Каньо на 04 Авг 2015, 17:06

Сега Феарче ,виж в сайта няма ли некъв тел за връзка в бг ,направо говори,че като им знам какви са чатовете ,пълен ужас .
Относно залагането ще ти дам пример с боксов мач и футболен...
Почвам с бокс...примерно над 6 рунда коеф .1.80 да кажем-ако мислиш че даден боксов двубой ще завърши над 6 рунда слагаш сумата върху над тоест 1.80 коеф ..или ако сложиш 100 евро ще спечелиш 80 евро.Ако за под 6 рунда е2.10 коеф примерно и мислиш че така ще свърши слагаш под на 2.10 и печалбата евентуална е 110 евро.
Футбол ..под 2 гола и половина или над 2 гола и половина...ако мислиш че в мача ще има 3 и повече слагаш над ,ако мислиш че ще има само два гола или по малко слагаш под.
Незнам дали си ме разбрал защото с писане ми е малко трудно да ти обясня.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: bet365

  0     Мнениеот FearNoMore на 04 Авг 2015, 18:28

^

Да, мерси за информацията, Каньо, общо взето като цяло ми е ясно всичко това, но когато става дума за UFC, когато се играе за рундове - под и над колко рунда означават? Може би един? Както и да е, аз няма да играя за рундове, или поне не първия път.

Апропо, получих мейл от bet365, които ми казват, че не могат да направят идентификация с битови сметки (тук има разминаване в информацията, защото в сайта им пише, че това е вариант), а само с лична карта или паспорт, или шофьорска книжка. Не знам, обаче, колко са в правото си да ми искат лична карта. Не разбирам и какъв е смисълът на това, честно казано. Ето, li4katabeast беше казал, че чрез някакви писма е станала идентификацията. Просто не ми е ясно....
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

Re: bet365

  0     Мнениеот Каньо на 04 Авг 2015, 19:17

Аз със лична карта я направих ,снимах я с тел и си я пратих ,вече има много изисквания ,преди ги нямаше,но тези сайтове бяха спрени за известно време,заради законови промени .Аз затова играя само в betfair ,даже в момента съм сложил на едни мачлета .просто сигурността е друга и затова са тези изисквания,ако искаш по тел по лесно мога да ти обясня.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: bet365

  0     Мнениеот FearNoMore на 04 Авг 2015, 20:09

^

Мерси много за предложената помощ, Каньо, оценявам наистина!
До преди малко говорих по телефона с една дама от екипа на бет365, която се обади от номер, започващ с 0044, демек Англия. В общи линии уж се разбрахме, може да пратя и международен паспорт. Разминаванията в информациите били, защото съдържанието на българския сайт 365 бил просто дословно преведен от английския.... А, да - и малко ми е странно как не мога да вляза в сайта директно, а ползвам някакъв странен друг адрес - http://www.123365-sb.com/

Както и да е, май не биваше да бързам да се регистрирам в bet365, трябваше да разуча повече и за betfair....

Ще видим.

А, да - това с личната карта е въведено в края на 2014....
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

Re: bet365

  0     Мнениеот Каньо на 04 Авг 2015, 20:14

Betfair е единствения легален в момента,другите ползват огледални сайтове.затова ти излизат такива препратки,имаше период от време в който никъде неможеше да играеш,аз тогава играех чрез прокси сървър.Дано се оправиш ,ако има нещо питай ,няма проблем ,от 10 на години играя в такива сайтове.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: bet365

  0     Мнениеот nazapoipr на 05 Авг 2015, 05:37

Как да залагам и аз????
nazapoipr
nazapoipr
 
Мнения: 42
Регистриран на: 04 Авг 2015, 06:13
Град: ихтиман

Re: bet365

  0     Мнениеот FearNoMore на 05 Авг 2015, 08:32

nazapoipr написа:Как да залагам и аз????


Избираш един от тези два сайта -

https://www.betfair.com/sport
или
http://www.123365-sb.com/bg/

с уговорката, че първия е официален и легален, а втория не (ако съм разбрал правилно Каньо).
Влизаш, правиш регистрация, отваряш сметка (за целта трябва да имаш дебитна карта), после следват разни процедури за идентификация и готово. Залагаш.

А, да - трябва да си над 18.
Аз лично на предстоящия UFC Fight Night ще заложа тази неделя :)

Не съм най-големия авторитет по тези въпроси, но поне за регистрациите съм наясно :)
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

Re: bet365

  0     Мнениеот nazapoipr на 14 Авг 2015, 02:26

Аз не успях да си направя регистрация много е сложно.
nazapoipr
nazapoipr
 
Мнения: 42
Регистриран на: 04 Авг 2015, 06:13
Град: ихтиман

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта