Най-големият сайт за бойни спортове

       

Хигиена на форума и сайта!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Хигиена на форума и сайта!

  8     Мнениеот 4you на 06 Юли 2015, 20:05

ЗоБдоГроБ трябва да бъде премахнат от сайта. Постоянните му обиди към всички потребители и коментарите които пише, нямат нищо общо със спорта и са само крайно провокативни и обидни. Той не е тук заради спорта, а за да унижава спорта, спортистите и нас потребителите, като ни нарича всички до един палячовци, бедняци и глупаци. Само мен ме е обидил над 10 пъти поне за това, че просто съм изразил мнение за даден боец.
А сайта иначе си е много хубав и добре направен, почти всякаква основна информация я има тук....повечето потребители не ги познавам, нито ги знам как изглеждат, но от години сме тук и ги чувствам като приятели!
4you
4you
 
Мнения: 53
Регистриран на: 28 Фев 2014, 06:25

Re: Хигиена на форума и сайта!

  10     Мнениеот ludvefira на 06 Юли 2015, 20:37

Сайта не е хубав... той е направо прекрасен и наистина има много полезна информация за спорта който всички тук обичаме. Поведението на Зобдогроб обаче наистина е недопустимо. С повечето участници тук си пишем, разменяме фейсбуци, с някой се виждаме и т.н. Тук се заформят истински приятелства и според мен е НЕДОПУСТИМО човек като зобдогроб да краде лична информация, снимки и да заплашва с регистрации по сайтове за запознанства с нея. Това вече наистина ми идва в повече. Другото НЕДОПУСТИМО е как триете точно тези заплахи от потребителя, защото те биха се използвали като доказателствено средство при положение, че реши да направи наистина такива регистрации и се стигне до съд. Започвам да си мисля, че зобдогроб е ваш човек и се грижи за интереса към сайта. Дано не съм прав.
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Хигиена на форума и сайта!

  6     Мнениеот worldworrior на 06 Юли 2015, 21:28

ludvefira написа: Тук се заформят истински приятелства

Това е една от причините,поради която се регистрирах тук.Но истината е,че ме е срам дори да напиша "здрасти" на някой от тук.
Иначе сайта си е прекрасен. :)
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Хигиена на форума и сайта!

  6     Мнениеот rema на 06 Юли 2015, 21:48

worldworrior написа:
ludvefira написа: Тук се заформят истински приятелства

Това е една от причините,поради която се регистрирах тук.Но истината е,че ме е срам дори да напиша "здрасти" на някой от тук.
Иначе сайта си е прекрасен. :)

Защо те е срам бе човек?
Аватар
rema
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Фев 2013, 15:17
Град: Велико Търново

Re: Хигиена на форума и сайта!

  6     Мнениеот worldworrior на 06 Юли 2015, 21:56

Не знам и аз. :D
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Хигиена на форума и сайта!

  8     Мнениеот oliva09 на 06 Юли 2015, 21:57

рема, хората се притесняват от всичко, виж какви мръсни хора има като зобдогроб, как да си каже тук някой името или да си сложи снимка в лице, нали мизерници като зоба могат да злоупотребят. аре тия които нямат семейства и деца няма да е толкова гадно за тях, ама има и женени които имат деца и тоя иска да се подиграва ссъс снимките им личните им данни , тях и семействата им . майната му на обидите в коментарите, но тва направо е престъпно. няма толкова гнусен и долен тип. навремето на майка една приятелка имала психически проблеми била влюбена в един, но той човека не я искал и и обяснил че не може да има нищо между тях, защото той обичал друга, тя му взела снимка отнякъде и му разлепила некролози из целия град, на неговия блок имало над 100 некролога на всички входове, по стълбове, дървета и на всякъде
Последна промяна oliva09 на 06 Юли 2015, 22:06, променена общо 1 път
oliva09
oliva09
 
Мнения: 158
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:18
Град: Burgas

Re: Хигиена на форума и сайта!

  9     Мнениеот rema на 06 Юли 2015, 22:04

Зоба ми е ясен. Болен човек...
Аватар
rema
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Фев 2013, 15:17
Град: Велико Търново

Re: Хигиена на форума и сайта!

  -1     Мнениеот Olympus на 07 Юли 2015, 18:42

Нека да се изкажа и аз по темата.
Наистина, "Зоба" обижда по отвратителен начин, но като гледам и останалите потребители му отвръщат подобаващо. Той ви тролне, вие го запсувате, той ви отвърне и т.н и т.н. Получава се едни затворен кръг. Не знам, защото не съм чел толкова подробно коментарите, но пробвали ли сте(включително и Зоба) да се разберете нормално, от къде идва целият проблем? Защото никой нормален човек няма да започне да псува и да обижда без да има причина. Явно нещо го е подразнило.

Забелязвам още нещо- има един потребител Raziele, който не съм видял да обижда и да псува, но сума ти народ са се нахвърлили отгоре му и го провокират, гонят, слагат минусчета и т.н. Причината е че не харесва бразилските бойци ли?

И на мен самият, като фен на един от най-мразените бойци в сайта, ако не и най-мразеният- Алистър Овърим, не ми е приятно да чета коментарите, в които го наричате с женски имена, твърдите че за нищо не ставал, че бил същия като Боб Сап и т.н. Обаче разбирам че всеки има право на мнение и си мълча. Обаче защо като някой каже дори нещо леко критично за всеобщите любимци, една вълна от 10 човека се нахвърлят върху него, провокират и праскат минусчета?
Ситуацията става малко "ако не харесваш Паяка, Белфорт и Циганина- нищо не разбираш, ще ти скрием коментара с минусчета и ако може, спри да пишеш".

Не е редно така, момчета......
Olympus
Olympus
 
Мнения: 22
Регистриран на: 10 Авг 2012, 17:24
Град: Sofia

Re: Хигиена на форума и сайта!

  6     Мнениеот oliva09 на 07 Юли 2015, 19:23

олимпус, признавам че аз също имах пръст в тази работа да наричаме бойците с женски имена, което е много тъпо от моя страна , но още в началото започнаха да казват за моите любими бойци на джон джонс викаха женя, а на паяка му викаха силвана и за тия изнасилсвания, още преди аз да започна да ги използвам. в момента в който сонен влачи паяка 5 рунда и започнаха силвана била изнасилена от сонен и блудствали с него, това не е моя реплика, олимпус. и от там се хванах и аз. и това е реплика на гадното диазче . и вече паяка като би сонен и аз почнах соня я изнасилиха и така. провокациите идват от въпросните и те започват всичко и с обиди и с провокации. както виждаш разиеле постоянно опонира всички, но аз да съм го обидил с нещо? почти всеки ден си разменяме коментари с него, по 30 коментара даже си пишем и всичко си е ок. изобщо не съм съгласен с това което пише, но никога не съм го обидил с нищо, освен да му изпъна един минус :)))
oliva09
oliva09
 
Мнения: 158
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:18
Град: Burgas

Аватар
ttwe
 
Мнения: 29
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:24
Град: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 1 госта