Най-големият сайт за бойни спортове

       

Хигиена на форума и сайта!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Хигиена на форума и сайта!

  9     Мнениеот faro на 05 Юли 2015, 13:29

Аз пък имам идея да добавите бутон "докладвай" в коментарите под статиите също както е във форума и така да се сигнализират модераторите за нарушители и няма да има скрито покрито. Може и да въведете някакво правило на един IP адрес да се полага една регистрация, защото всички знаем, че има хора с по много профили както е в случая на "ЗоБдоГроБ" който сам си е признавал, че има много профили които активира когато му е удобно. Но все още съм за идеята да се дадат права на няколко редовни и сериозни потребителя които да държат ред в сайта. Във всеки по - голям форум (какъвто е този в случая) който съм посещавал има такива хора които да се занимават с тези неща. Пределно ми е ясно, че собствениците на сайта имат къде къде по - големи грижи за магазина и т.н. отколкото да се занимават с няколко, /мисля, че най - точната дума е/ бацила. Ако се притеснявате тези хора да не злоупотребят с права и че ще бъдат пристрастни не мисля, че е трудно да ги наглеждате или някакъв тестов период може да измислите. Във всички случаи този сайт се нуждае от още няколко човека задължително. Аз самият се предлагам за такъв, много съм редовен, не съм пристрастен и не мисля, че ще ви разочаровам. :)
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Хигиена на форума и сайта!

  0     Мнениеот Xektor на 05 Юли 2015, 17:24

Nikolay нито един форум не е училище и място за превъзпитание.Обаче не може да се оставят 2-3ма или 5 човека да псуват обиждат и тн. Един да има който да напсува трима човека те му връщат и в един момент 5 страници псувни под всяка тема.Ок създават присъствие и трафик но реално повече вредят от колкото помагат.Аз лично влизам във темите защото хората с който контактувам в ежедневието си не гледат ММА. Съответно и имам желание да споделя нещо или да прочета мнението на друг човек който харесва ММА.Сайта малко или много има влияние в тези среди а под темите е абсолютна свинщина без извинение.Трябват ясни правила и няма да има никакъв проблем.Забранява се обиждането и личните нападки между потребителите.Първо наказание 3 дена второ 1 месец.Повярвай ми много бързо всички ще влязат във час или няма да ги има от което никой няма да загуби.Сайта се развива спорта става все по популярен повече хора влизат съответно трябва да се въведат някакви правила.Само триенето на мнения не е достатъчно.
Аватар
Xektor
 
Мнения: 65
Регистриран на: 23 Фев 2010, 19:35
Град: Sofia

Re: Хигиена на форума и сайта!

  8     Мнениеот frankshamrock на 05 Юли 2015, 18:29

Предлагам най-разумното и добро решение. На събрани 5 минуса коментарът да се скрива, както досега, а при събрани 10 минуса , коментарът да се изтрива автоматично и да изчезва завинаги. Така не само модераторите, а и ние ще можем да чистим обидните коментари без да имаме модераторски права.
Аватар
frankshamrock
 
Мнения: 232
Регистриран на: 07 Мар 2009, 06:22
Град: pomorie

Re: Хигиена на форума и сайта!

  3     Мнениеот faro на 05 Юли 2015, 20:05

frankshamrock написа:Предлагам най-разумното и добро решение. На събрани 5 минуса коментарът да се скрива, както досега, а при събрани 10 минуса , коментарът да се изтрива автоматично и да изчезва завинаги. Така не само модераторите, а и ние ще можем да чистим обидните коментари без да имаме модераторски права.

Това не е оферта :D то така зоба с неговите 497835645 профила ще трие които си иска коментари и накрая една дискусия от 100 коментара ще е изцяло негова :D
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Хигиена на форума и сайта!

  4     Мнениеот българиец на 05 Юли 2015, 21:59

Или просто да има функция "блокиране", като във Фейсбук - да не виждаш неговите коментари, нито той твоите. Или просто пък при повече докладвания да се изтрият всички коментари на потребителя, че да премисли малко, дори евентуално и самия потребител. Не може да се разчита на това, че сме големи хора - някои заради това са и големи идиоти.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: Хигиена на форума и сайта!

  6     Мнениеот AVRAMA на 06 Юли 2015, 09:31

Няма да издържиш бе зобе,нали те знам как съм те молил от две години насам да спреш да обиждаш,непоправим случай си,не ти вярваме вече толкова пъти все ти прощавахме,все си викаме хайде един ден ще се кротне и ще спре,но напразно!
Ти няма един ден да мине без да обидиш някого тук !
За теб сме смешници,селяци,палячовци,шматки,олигофрени,гашници,гниди,гладници,боклуци,мърши и какви ли още не -наистина ако спреш да пишеш ще направиш голяма услуга на всички от сайта!
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: Хигиена на форума и сайта!

  -2     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 06 Юли 2015, 10:20

Еми тъкмо затова съм съгласен да блокират профила, няма да се сърдя на никой. Като ти чета глупостите ти имам желание да пиша, ако съм блокиран няма да пиша и готово. Както виждаш все още не са ме изтрили, ако изчезна значи си свободен за винаги от мен ;)))
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: Хигиена на форума и сайта!

  6     Мнениеот worldworrior на 06 Юли 2015, 18:00

Направете един чат,по-добре.
Хем ще може да си пишеш с някой,хем ще могат там да си се псуват.
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Хигиена на форума и сайта!

  5     Мнениеот faro на 06 Юли 2015, 18:45

Отдавна има такъв. :)
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron