Най-големият сайт за бойни спортове

       

Хигиена на форума и сайта!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Хигиена на форума и сайта!

  11     Мнениеот Xektor на 03 Юли 2015, 18:16

Обръщам се към администраторите на сайта и форума.Нещата меко казано са извън контрол.
Постоянно разни потребители се хранят и псуват без да има наказани и тн.Някой ще попита защо това е проблем?Ами защото ще влезне някой нов човек във форума и вместо да се запали по ММА ще си каже "абе тия родени ли са тъпи или от тренировки са затъпели?".Съответно човечеца повече няма да дойде тука повече.В доста различни форума съм писал и никъде няма подобна простотия не защото хората са по културни а защото има правила и наказания.Вместо под темите да има коментари и дискусии свързани с ММА ни занимават разни хора с битовизмите и комплексите си.
Развитие в подобна среда няма вземете мерки!
Аватар
Xektor
 
Мнения: 65
Регистриран на: 23 Фев 2010, 19:35
Град: Sofia

Re: Хигиена на форума и сайта!

  10     Мнениеот faro на 03 Юли 2015, 18:55

Този въпрос неколкократно е бил дискутиран, но досега не са били вземани мерки. Аз съм на мнение, че трябва да се дадът модераторски права на няколко сериозни и редовни потребителя които да имат възможността да променят, трият коментари и в краен случай да банват там за по няколко дена дадени нарушители.
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Хигиена на форума и сайта!

  10     Мнениеот Ro на 03 Юли 2015, 22:21

http://prntscr.com/7ogi0c това наистина е ебаси свинщината... такива капути не само трябва да се банват, а с момчетата да ги навестяваме с възпитателна цел. Напълно съм ЗА идеята да се дадат права на по-сериозни потребители.
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

Re: Хигиена на форума и сайта!

  6     Мнениеот Nikolay на 04 Юли 2015, 18:20

Екипът на ММА.БГ винаги сме е старал да не се меша в различните дискусии или теми. Когато се види подобни коментари винаги се трият, както е с по-горни случай - дадените коментари са били изтрити след няколко часа.

Вече бе взета доста "драконова" мярка относно коментарите и вече само регистрираните потребители могат да пишат коментари. Както сами сте забелязали "Анонимковците" вече ги няма, като това от своя страна лишава от много добри/лоши коментара и доста посещения сайта. Направихме го с цел да изчистим максимално сайта от подобни идиотщини.

Втората функция, която бе разработена е системата с "палчетата", при 5 негативни палчета - коментара се скрива, а при 3 палчета нагоре - потребителя получава 1 промо точка.

Ок, дори и да се сложат 4-5 човека модератори, които да "чистят" коментари, кой ще ги контролира тях, кои точно коментари ще трият и кои ще оставят? Ако дадения модератор се дразни от определен потребител и постоянно го цензурира, какво прави? Да назначим и модератори на модераторите?
ММА.BG
Аватар
Nikolay
 
Мнения: 130
Регистриран на: 28 Юли 2008, 23:06

Re: Хигиена на форума и сайта!

  6     Мнениеот mmagringo на 04 Юли 2015, 18:32

Или поне тези които имат безброй минуса и обиждат за удоволствие да се БАН-ат. Той е само един впрочем, който обижда всички и има само минуси , потребител: ЗоБдоГроБ
Аватар
mmagringo
 
Мнения: 140
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:21
Град: София

Re: Хигиена на форума и сайта!

  7     Мнениеот Nikolay на 05 Юли 2015, 08:54

Ок, всички ли искате въпросния потребител да бъде изгонен?

Всекидневно се сблъскваме с различни хора, които псуват, обиждат или са нахални било то в работата, по пътищата или когато просто се разхождаме.

Нека самият потребител "ЗобДоГроб", ако желае да каже, какво може да се промени, за да няма това "каруцарско" псуване под различните теми.
ММА.BG
Аватар
Nikolay
 
Мнения: 130
Регистриран на: 28 Юли 2008, 23:06

Re: Хигиена на форума и сайта!

  3     Мнениеот българиец на 05 Юли 2015, 11:02

Аз съм си говорил вече с теб, Николай, относно един, обърни внимание пак.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Хигиена на форума и сайта!

  6     Мнениеот Nikolay на 05 Юли 2015, 11:42

Както виждате постоянно им се трият коментарите, които са обидни или не са подходящи за сайта. Един човек, ако разбира от дума веднага ще разбере, че нещо не е наред след като всеки ден се случва това.

Тук не сме училище и няма учителка, която да мъмри непослушното дете. Мисля, че всички сме достатъчно големи и носим последствия от нашите постъпки.

Отворени сме да чуем и вашите предложения. Както виждате въведохме доста мерки по този въпрос.
ММА.BG
Аватар
Nikolay
 
Мнения: 130
Регистриран на: 28 Юли 2008, 23:06

Re: Хигиена на форума и сайта!

  4     Мнениеот rema на 05 Юли 2015, 12:51

:!: :!: :!:
Последна промяна rema на 05 Юли 2015, 22:27, променена общо 1 път
Аватар
rema
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Фев 2013, 15:17
Град: Велико Търново

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron