Най-големият сайт за бойни спортове

       

Треньор по свободна борба

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Треньор по свободна борба

  0     Мнениеот BMA на 28 Апр 2015, 01:07

и да не го върнат ще го пренебрегват и няма да го взимат на сериозно ... просто такива сме българите ... А вище например семество Грейси какво постигнаха в световен мащаб като обръщат внимание и на най старите и приемат всички приятелски които имат желание ..
BMA
BMA
 
Мнения: 63
Регистриран на: 23 Дек 2014, 00:40

Re: Треньор по свободна борба

  0     Мнениеот vilkata на 28 Апр 2015, 07:50

BMA написа:и да не го върнат ще го пренебрегват и няма да го взимат на сериозно ... просто такива сме българите ... А вище например семество Грейси какво постигнаха в световен мащаб като обръщат внимание и на най старите и приемат всички приятелски които имат желание ..
Е него отказваи де, в началото ще те пренебрегват но ако покажеш старание ще ти обърнат внимание.Петър Киров примерно е почнал на 21 нищо че е класик и има 52 медала от които 2 олимпийски.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Треньор по свободна борба

  0     Мнениеот римлянина на 28 Апр 2015, 09:18

От индивидуалните се отказах, опитвам се да се включва в тренировките на някой клуб, но не искат. Продължавам да търся или в краен случай ако има достатъчно като мен ще се опитаме да си намерим треньор. За сега има едно момче от тук, който се свърза с мен.
римлянина
римлянина
 
Мнения: 8
Регистриран на: 08 Мар 2015, 22:35
Град: Sofia

Re: Треньор по свободна борба

  0     Мнениеот vilkata на 28 Апр 2015, 09:50

vilkata написа:На Славия пробва ли?
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Треньор по свободна борба

  0     Мнениеот римлянина на 28 Апр 2015, 09:57

Славия и ЦСКА отказаха да се включа в груповите им тренировки. Само с Левски още не съм говорил, не мога да се свържа, но продължавам да опитвам.
римлянина
римлянина
 
Мнения: 8
Регистриран на: 08 Мар 2015, 22:35
Град: Sofia

Re: Треньор по свободна борба

  0     Мнениеот vilkata на 28 Апр 2015, 10:18

Пробваи в НСА.За тях съм чувал добри отзиви.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Треньор по свободна борба

  0     Мнениеот BMA на 28 Апр 2015, 15:59

не искам да го отказвам момчето ... просто му давам реална представа за нещата .. борческите среди в България са надменни и недобронамерени към останалите спортове както и към новобранците в техния спорт особено когато новобранеца е в напреднала възраст .. предлагам ти по добре да се насочиш към граплингa по лесно се усвоява , има елементи от борбата но се играе по интелигентно и спокойно , и също като борбата се играе без ГИ и един голям плюс няма значение на каква възраст започваш важното е дa си с хъс и желание да се учиш ..!!!
BMA
BMA
 
Мнения: 63
Регистриран на: 23 Дек 2014, 00:40

Re: Треньор по свободна борба

  0     Мнениеот римлянина на 29 Апр 2015, 11:52

Нещата на ВМА се потвърдиха на 100%. Но просто не съм свикнал да се отказвам - ще опитам още малко тук там, ако ли не - граплинга определено е опция.Най-странното е, че дори не поглеждат физиката - просто казват няма кой да се занимава с теб и това е. Едно е да влизаш, като начинаещ в борбата от нулата - т.е да не си виждал никакъв спорт, друго е да си добре физически подготвен с години, да си обмислял това решение и да си силно мотивиран, поне така си мислех. В НСА от трениращ там ми казаха, че няма да стане.
римлянина
римлянина
 
Мнения: 8
Регистриран на: 08 Мар 2015, 22:35
Град: Sofia

Re: Треньор по свободна борба

  0     Мнениеот vilkata на 29 Апр 2015, 13:19

Питаи трениорите за всеки случеи може да ти излезне късмета.Там приеха едно прятелче дето пуши и си нямаше идеа от борба такаче пробваи.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Треньор по свободна борба

  0     Мнениеот BMA на 29 Апр 2015, 20:22

римлянина написа:Нещата на ВМА се потвърдиха на 100%. Но просто не съм свикнал да се отказвам - ще опитам още малко тук там, ако ли не - граплинга определено е опция.Най-странното е, че дори не поглеждат физиката - просто казват няма кой да се занимава с теб и това е. Едно е да влизаш, като начинаещ в борбата от нулата - т.е да не си виждал никакъв спорт, друго е да си добре физически подготвен с години, да си обмислял това решение и да си силно мотивиран, поне така си мислех. В НСА от трениращ там ми казаха, че няма да стане.

Човек с физика немоеш да впечатлиш борците и да те приемат ... Първото което е от тях има много здрави момчета и те са се нагледали на здравеняци .. Второ всеки борец знае ,че физиката не е всичко в борбата .. В борбата основните неща са техниката и издръжливостта... !!! Това ,че не се отказваш лесно е хубаво приятел ама няма да стане в БГ с борбата ... просто никой няма да ти отдели нужното внимание ако нямаш приятел в тези среди ... Насочи тази твоя амбиция в друг спорт ако искаш борчески ориентиран спорт се насочи към Граплингa ако искаш страйкинг ориентиран се насочи към Бокс , Кик Бокс , Карате каквото си избереш ...
BMA
BMA
 
Мнения: 63
Регистриран на: 23 Дек 2014, 00:40

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron