Най-големият сайт за бойни спортове

       

коко-пацов

Новини, събития, дискусии относно всичко що е страйкинг и тупа-лупа.

коко-пацов

  0     Мнениеот sunko на 30 Мар 2015, 21:45

интересно ми е да споделите как ви се стори мачът..
Последна промяна sunko на 31 Мар 2015, 01:01, променена общо 1 път
sunko
sunko
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Фев 2013, 16:58
Град: софия

Re: коко-пацов

  0     Мнениеот BMA на 30 Мар 2015, 23:06

Аз смятам ,че се получи добър мач ! Хареса ми ,че и двамата бяха много добре подготвени физически и играха 10 рунда на пълни обороти ... Според мен обаче мача беше абсолютно равностоен и имайки предвид ,че Пацов направи две аркади на КОКО с непозволени удари с глава заради които му бе отнета дори и точка тоест беше наказан мача трябваше да се даде на Коко ,но явно съдиите се повлияха от настроението на феновете във залата и не искаха да рискуват да дадат победата на Семерджиев за да няма конфликти в публиката !
BMA
BMA
 
Мнения: 63
Регистриран на: 23 Дек 2014, 00:40

Re: коко-пацов

  0     Мнениеот oliva09 на 31 Мар 2015, 00:41

равностоен двубой с леко предимство за коко, който повече търсеше боя
oliva09
oliva09
 
Мнения: 158
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:18
Град: Burgas

Re: коко-пацов

  1     Мнениеот Каньо на 31 Мар 2015, 01:30

Тук съм малко пристрастен в полза на Семерджиев ,но ще се опитам да съм обективен .Първо съм на мнение ,че този двубой въобще не трябваше да се състои .Като се започне от първия им сблъсък ,преди години който бе с цел да се впечатли и начеши нагона на един определен човек.След това и втория ,напълно нормално бе да се получи така сред публиката което и повлия на съдиите .На сегашния им двубой ,хората които бяха там с цел подкрепа на двамата бойци,са всичко друго но не и хора които имат контакт с какъвто и да е боен спорт.Това са хора от съвсем друга страна на обществото не чак толкова приятна.С Коко говорихме няколко дни преди петък ,пича бе много мотивиран ,беше убеден че не само ще победи,но ще нокаутира Сашо,но нещо в него ми направи впечатление,беше много разочарован като цяло ,оплакваше се постоянно че всячески му е пречено през годините ,а донякъде е така.Мислих си тогава ,че това ще му изиграе лоша шега.Много равностойна среща ,на мен също ми се видя ,че Коко има минимално предимство.За мен ,с този двубой нищо не доказаха ,единствено всичко което изпитах е връщане 15 години назад в селянията,просто не трябваше да се състои срещата им .
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: коко-пацов

  0     Мнениеот sunko на 31 Мар 2015, 15:09

Коко наистина беше една идея по-добър,но ми направи впечатление че Пацов има значително по-силни удари.Коко вкарваше много повече точни,но слаби удари....нямаха нокаутираща мощ....
иначе не знам кои са организаторите,но половината бойци бяха от София Запад....
sunko
sunko
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Фев 2013, 16:58
Град: софия


Назад към Бокс и кик-бокс

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта