Най-големият сайт за бойни спортове

       

Муай тай

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Муай тай

  0     Мнениеот ChPetrov на 04 Мар 2015, 12:44

Здравейте искам да се занимавам с муай тай но съм на 20 години и незнам дали вече не е късно, затова моля за вашето мнение, до сега ни съм тренирал боен спорт но съм бил спортист много дълго време значи до някаде съм добре поготвен физически ако това е от значение , занимавал съм се 7години с вдигане на тежести (Щанги) и фитнес, но заради този спорт не съм много гъвкав (е не съм и пълно дърво) за муай тай знам че трябва гъвкавост на тези години трудно ли ще е и въобще възможно да стана достатачно гъвкав за този спорт ? Аз съм 168см , 68кг. 20г. Ще съм благодарен за съветите и мнението ви ако има и критики ще се радвам да ги прочета :)
ChPetrov
ChPetrov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Мар 2015, 12:28
Град: sofia

Re: Муай тай

  0     Мнениеот rema на 04 Мар 2015, 13:14

Много пъти е дискутирана темата но явно този въпрос го имате в умът си. Зависи какви са ти целите. Ако искаш да си състезател на световно ниво може би е малко късно. Но ако просто искаш за кеф и кондиция - никога не е късно. Има хора на 50 години почват бокс за кондиця, без спаринги и състезани. При тебе даже не е късно да достигнеш добро национално ниво. Само помисли дали си струват травмите. Че след 40 почват да се обаждат...
Аватар
rema
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Фев 2013, 15:17
Град: Велико Търново

Re: Муай тай

  0     Мнениеот ChPetrov на 04 Мар 2015, 13:33

Еми интересуват ме състезанията и ти вече ми отговори мерси :) ще се радвам и на още мнения а за травмите незнам не съм запознат колко са сериозни .
ChPetrov
ChPetrov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Мар 2015, 12:28
Град: sofia

Re: Муай тай

  0     Мнениеот Zeldir на 05 Мар 2015, 19:14

Ще разбереш, като влезеш в зала. Никой не може да пресъздаде с думи усещането в някой клуб, атмосферата, отношението на треньорите и партньорите ти.
Аватар
Zeldir
 
Мнения: 33
Регистриран на: 12 Дек 2010, 19:23
Град: Varna


Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта