Най-големият сайт за бойни спортове

       

Семинар който не бих изпуснал !

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Семинар който не бих изпуснал !

  0     Мнениеот BMA на 23 Дек 2014, 00:58

Здравйте бойци и спортисти ! :-)
Както всички знаем знания и умения могат да бъдат придобити от различни източници и по различни начини. Един от най ефективните е честото посещение на семинари които биват водени от хора с нужния опит. В бойните спортове семинарите се състоят обикновенно като даден опитен боец споделя своята философия и опит в боя демонстрира определени техники и най накрая тези техники биват практикувани под формата на тренировка. Тази тема я отварям за да дискутираме и споделяме кой на какъв семинар и при кого би искал да участва ! Моля всеки да сподели с кой от родните ни състезатели в бойните спортове иска да види семинар и да бъде част от него !
Аз например много бих искал да участвам на семинар по БЖЖ воден от Любо Геджев ! :-)
BMA
BMA
 
Мнения: 63
Регистриран на: 23 Дек 2014, 00:40

Re: Семинар който не бих изпуснал !

  0     Мнениеот Sunrise на 23 Дек 2014, 11:19

Любо Симеонов
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Семинар който не бих изпуснал !

  0     Мнениеот VAm на 23 Дек 2014, 16:50

Интересно
Аз съм от Стара Загора и тренирам от доста години
Преди 5 години някъде на семинар ни беше Любомир Геджев,показваше техники от БЖЖ,ние тогава повече наблягахме на джудо и самбо,и тогава много странно ми изглеждаше това БЖЖ,шримпове,ескепове,викам какви са тея работи
Сега няколко години по късно нещата стоят по различен начин,и съвременните бойци трябва да тренират и БЖЖ
Въобще семинарите са задължителни за да се опресняват знанията и да се учат нови неща
Аз искам да присъствам на семинар със Станислав Недков
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора


Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron