Най-големият сайт за бойни спортове

       

oliva09 напуска сайта

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: oliva09 напуска сайта

  1     Мнениеот nhikolla на 28 Ное 2014, 12:50

Само да добавя, че вече и аз почти не влизам в сайта и не съм коментирал под статиите от доста време, просто не ми се четат на всички простотиите под статиите за да се включа адекватно с моето мнение. Отделно от проблема с анонимните, с които всякакъв диалог е лишен от смисъл, искам да изкажа и разочарованието си от писачите, НЯМА статия без грешки, мен лично това ме дразни, но има статии в които цели изречения са сгрешени, забравени да се преведат, написани по 2 пъти, написано името на един боец, а става въпрос за друг и още безброй неща които правят времето което съм отделил да чета определена статия - загубено. Някога и аз прекарвах доста време в сайта и пишех доста коментари, сега го намирам за безсмислено, оливата наистина беше куха лейка в началото, дори си мислех че е поредния профил на Диазчето ако го помните, но с времето и аз се учудих колко по умно и уважително взе да говори - браво на пича, разбирам го защо не иска да си губи времето повече тук.
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Re: oliva09 напуска сайта

  2     Мнениеот ogstyle на 28 Ное 2014, 15:02

oho написа:Смятате ли, че ако забраним анонимните потребители псувните ще намалеят? И не мислите ли, че така ще лишим някои хора от възможността да пишат коментари когато и откъдето им е удобно?

Смятаме :!:
Охо, толкова лишени от смисъл коментари и пълни със злоба и комплекси се изсипват от анонимните потребители срещу всичко и всеки. Няма смисъл от тях, от 1 на 50 коментара е смислен и има смисъл да се прочете. За сметка на това губим стари потребители, от които човек наистина може да научи нещо ново. Ако искам да прочета готиния коментар на Oliva пълен с ирония в типичен за него стил, трябва да премина няколко страници пълни с "пoмия" написана от анонимните потребители.

Помислете и за вас в сайта - с регистрациите трупате мейли, можете да правите кампании с промоции по мейлите и тн...

Като цяло мисля че повечето потребители сме ЗА махането на анонимните и за оставането на ценни кадри като Oliva.
Аватар
ogstyle
 
Мнения: 257
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 10:27
Град: Plovdiv

Re: oliva09 напуска сайта

  1     Мнениеот psycho на 28 Ное 2014, 17:08

Аз от сума време съм на мнението, че трябва да се махнат анонимните коментари. Прекалено много глупости чета от доста време, точно от анонимните потребители. Това е и причината да не коментирам толкова често вече. Ако някой толкова държи да изрази мнение, да се регистрира и да се изкаже свободно.
А Олива09 не знам на кой точно пречи, защото на мен лично ми е весело да чета неговите коментари. :)
There are two kinds of people: ones that are trying to build their future and ones that are trying to rebuild their past.
Аватар
psycho
 
Мнения: 169
Регистриран на: 07 Авг 2009, 14:41
Град: София

Re: oliva09 напуска сайта

  2     Мнениеот faro на 28 Ное 2014, 18:03

Вече всичко е бизнес, администратора и модераторите не ги интересува друго освен магазина да е с пълен оборот, а каква помия се излива в коментарите на статиите или във форума само ние си знаем. Като толкова не ви се занимава ще изгубите и малкото си свестни потребители.

@Oho, не смятам че като се премахне коментирането на анонимните потребители ще ограничим хората по някакъв начин. В 21 век сме, това е векът на технологиите. Почти всеки има смартфон с WiFi и може да коментира веднага след като си направи регистрация, която отнема не по - малко от минутка. Не виждам къде е проблема, или просто не ви се занимава ?
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: oliva09 напуска сайта

  1     Мнениеот JonJones на 28 Ное 2014, 18:57

Съгласен съм с всички . Аз също не пиша под статиите, защото все ще се намери някой анонимен който да те напсува.

Направих играта и тя е абсолютно доказателство, че няма проблеми с регистрираните потребители, в това число е и oliva09 !
Нито oliva09, нито някой от участниците. не само че не са обидили никой в играта, ами всички се държат много възпитано и никой не насажда никаква злоба или конфликт и за мен е удоволствие, че се състезаваме заедно :)
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Re: oliva09 напуска сайта

  2     Мнениеот ludvefira на 29 Ное 2014, 15:12

Всички един по един ще окапем от този сайт точно заради анонимните потребители, които постоянно нападат и обиждат без причина регистрираните. Тоновете безсмислени коментари които се сипят от тях дотегнаха на доста хора и това е и причината да спрем да коментираме под статиите както преди. Жалко. Някога нямах търпение да седна зад компютъра и да прочета всички мнения под статиите, а сега това по-скоро ме натоварва, отколкото да ми доставя удоволствие.
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: oliva09 напуска сайта

  2     Мнениеот KCD2 на 29 Ное 2014, 20:55

Prikanvam registriranite da sprat da obry6tat vnimanie na negativnoto v saita.Vsi4ki znaete 4e za spor sa nujni 2ma...Za6to ne zaebete vseki da si govori kakvoto si iska i da obry6tate vnimanie samo na tezi s koito vi e priqtno da ob6tuvate.I az sym registriran tuk ot nqkolko godini i vinagi sym 4uvstval 4e v toq sait i forum ima ne6to mnogo polojitelno i specialno.Ima novini i statii kydeto mogat da se vidqt samo tuk.Na vsqkade moga da si gledam boksovi novini,no samo tuk mi e priqtno da komentiram(s hora koito sam 4uvstval kato istinski blizki,zaradi liubovta ni kam sporta).Bili sa mi priqtni dori i sporovete (koito po4ti vinagi sa bili civilizovani i po nqkoga dori i argumentirani ot 'opozira6tite' mi).Za tova vi prikanvam pak,ubiite typacite s myl4anie.Komentiraite si pomejdu si i samo s koito vi e priqtno.V statiqta moje da ima 200 komentara,obyrnete vnimanie samo na tezi koito si zaslujava.Nqma da davam opredeleniq i da otpravqm obidi kym tezi koito obijdat.Vsi4ko si e za tqhna smetka.Nqkoi sa prosto glupavi,a drugi iskat da pravqt skandali i da qdosvat svestnite potrebiteli.Pove4eto ste istinski sportisti.Pokajete na kakvo sa vi nau4ili sportove.Pokajete 4e ste nad ne6tata i znaite 4e ako go napravite,zna4i se razvivate kato hora.Uspeh na vsi4ki,bydete jivi i zdravi i vinagi pomnete vajnite ne6ta v jivota.A za men tova koeto se e slu4valo v saita vinagi e bilo vajno i vinagi mi e bilo priqtno da sam 4ast ot nego.
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: oliva09 напуска сайта

  2     Мнениеот faro на 29 Ное 2014, 23:06

Всичко ок, ама къде е кирилицата ?
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: oliva09 напуска сайта

  2     Мнениеот devistator на 30 Ное 2014, 02:08

Аз не съм много по форумите, честно казано никога не съм писал, но следя сайта от доста време, макар и по-голямата част от него, като не регристриран и забелязвам една лоша тенденция. Има наплив на разни странни субекти, които не само, че не спазват добрия тон, но и проявяват странна агресия, а тя на никому не е нужна. Като цяло сайта и хората, които са в него комуникират по един доста културен начин, но уви нещата започнаха да приличат на футболен форум пълен с малки и доста глупави дебилчета, ползващи го за да сипят простотия и то защото нямат сила нищо друго да сътворят, било то с празните си кратунки или кривите си ръчички. Искам да поздравя голамата част от по-старите и редовни потребители /определено не всички/ , както и създателите на сайта и да им кажа, че са изключение в спортната виртуална сфера, която е затънала в човешка помия и душевна нищета. Силно се надявам нещата да се запазят така.
devistator
devistator
 
Мнения: 37
Регистриран на: 16 Окт 2013, 23:21
Град: Sofia

Re: oliva09 напуска сайта

  1     Мнениеот KCD2 на 30 Ное 2014, 13:31

faro написа:Всичко ок, ама къде е кирилицата ?

V Angliq sam i pi6a ot nqkakvo klub4e,kadeto nqma kak da imat kirilica...Prosto ne si vzeh laptop a telefona mi e nokia za 20 lv.Izvinqvam se predvaritelno,za6toto za napred mislq da byda po-aktiven v saita (napuk na nqkoi individi :DD )
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 5 госта

cron