Най-големият сайт за бойни спортове

       

oliva09 напуска сайта

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: oliva09 напуска сайта

  1     Мнениеот goldenglory на 27 Ное 2014, 23:25

Ами стой си бе пич, нали това казваме, че заради такива като теб свестните потребители напускат! Ти си имаш правото да си стоиш, а ние си имаме правото да не те харесваме и да недоволстваме. Разбрахме, че Олива хлапето със закачливите коментари ти е големия проблем, а тези селяндури, които обиждат хората без причина и обиждат и плюят по българските спортисти не са проблем и ти го приемаш като правилно. Това го разбрахме още с първия ти коментар.
Аватар
goldenglory
 
Мнения: 201
Регистриран на: 14 Окт 2011, 02:45
Град: Хасково

Re: oliva09 напуска сайта

  1     Мнениеот Qk на 27 Ное 2014, 23:38

Смешното е,че тези,които имаме регистрации от повече време и вероятно и тренираме от повече,се държим възпитано и т.н.,а тези,които са регистрирани отскоро и даже не са стъпвали в зала,се правят на големите битки и такива работи.
Ей това е основната причина,поради която анонимните потребители и регистрираните отскоро са толкова дразнещи и "знаещи". :D
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: oliva09 напуска сайта

  -2     Мнениеот YonkoD на 27 Ное 2014, 23:41

goldenglory написа:Ами стой си бе пич, нали това казваме, че заради такива като теб свестните потребители напускат! Ти си имаш правото да си стоиш, а ние си имаме правото да не те харесваме и да недоволстваме. Разбрахме, че Олива хлапето със закачливите коментари ти е големия проблем, а тези селяндури, които обиждат хората без причина и обиждат и плюят по българските спортисти не са проблем и ти го приемаш като правилно. Това го разбрахме още с първия ти коментар.



Кубрат си го отнесе напълно аргументирано от много българи. А по световните форуми за бокс направо го насраха. Нямаш право да казваш кой е свестен, кой не е. Тука богове няма. Делете се на бг спортисти и всички останали и ми говорете после за тесногръдие. Съвсем далече.
YonkoD
YonkoD
 
Мнения: 12
Регистриран на: 24 Фев 2014, 16:51
Град: София

Re: oliva09 напуска сайта

  -2     Мнениеот YonkoD на 27 Ное 2014, 23:52

Qk написа:Смешното е,че тези,които имаме регистрации от повече време и вероятно и тренираме от повече,се държим възпитано и т.н.,а тези,които са регистрирани отскоро и даже не са стъпвали в зала,се правят на големите битки и такива работи.
Ей това е основната причина,поради която анонимните потребители и регистрираните отскоро са толкова дразнещи и "знаещи". :D


По-смешното е, че друг аргумент, който дори не важи, освен че имате профили от втората световна, не чувам. С какво сте по-специални? Аз си имам черните колани, залата не е спорт, и съм докторант по финанси. Нищо възпитано и умно не разбирам от заключение кой колко стъпва, тренира, щото бил анонимен новорегистриран. Ще ме уморите...от смях разбира се. Сайтът си върви, привлича нови потребители, старите "умират"...продължаваме напред.
YonkoD
YonkoD
 
Мнения: 12
Регистриран на: 24 Фев 2014, 16:51
Град: София

Re: oliva09 напуска сайта

  1     Мнениеот Qk на 28 Ное 2014, 00:18

Верно е,че ми е смешен аргументът,но конкретно за този сайт важи,мисълта ми е,че щом сме регистрирани от повече време,вероятно се интересуваме от повече време от бойни спортове,което път от своя страна предполага,че сигурно тренираме от повече време.Не знам дали разбра,че много объркано го написах,но няма значение,не искам да се заяждам или такива работи.
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: oliva09 напуска сайта

  -1     Мнениеот YonkoD на 28 Ное 2014, 00:33

Qk написа:Верно е,че ми е смешен аргументът,но конкретно за този сайт важи,мисълта ми е,че щом сме регистрирани от повече време,вероятно се интересуваме от повече време от бойни спортове,което път от своя страна предполага,че сигурно тренираме от повече време.Не знам дали разбра,че много объркано го написах,но няма значение,не искам да се заяждам или такива работи.



Бойни изкуства съществуват много от преди този сайт и ММА като цяло, наистина не те разбирам. Има не малко и бг и чужди сайтове за бойни изкуства. Някой владеем езици и посещаваме и други. Но това е новинарски сайт и не виждам какво общо има със стажа в залата и колко тренираме, това че не ми е попаднал сайтът през 2010, а през 2013? Разбирам, че ти е мило за сайта, но не приемам такива заключения логични.
YonkoD
YonkoD
 
Мнения: 12
Регистриран на: 24 Фев 2014, 16:51
Град: София

Re: oliva09 напуска сайта

  1     Мнениеот ludvefira на 28 Ное 2014, 00:40

Казах ли ви, че ще ни се навира в лицето до последно.... :P
Стой, стой.... ти вече стана симпатичен с упоритостта си. Все пак е качество достойно за уважение. ;)
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: oliva09 напуска сайта

  1     Мнениеот Qk на 28 Ное 2014, 00:43

YonkoD написа:
Qk написа:Верно е,че ми е смешен аргументът,но конкретно за този сайт важи,мисълта ми е,че щом сме регистрирани от повече време,вероятно се интересуваме от повече време от бойни спортове,което път от своя страна предполага,че сигурно тренираме от повече време.Не знам дали разбра,че много объркано го написах,но няма значение,не искам да се заяждам или такива работи.



Бойни изкуства съществуват много от преди този сайт и ММА като цяло, наистина не те разбирам. Има не малко и бг и чужди сайтове за бойни изкуства. Някой владеем езици и посещаваме и други. Но това е новинарски сайт и не виждам какво общо има със стажа в залата и колко тренираме, това че не ми е попаднал сайтът през 2010, а през 2013? Разбирам, че ти е мило за сайта, но не приемам такива заключения логични.

Това всичкото,което писах не важи за теб,а за доста хора,които са влизали в сайта с филмарските си глупости и комплекси,обиждат и т.н.
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: oliva09 напуска сайта

  2     Мнениеот goldenglory на 28 Ное 2014, 00:54

Yonko, прочети за какво е темата. SKARIDATA предлага да наложат бан на Олива, понеже бил бацила на сайта. Ние тук поясняваме, че не Олива е бацила на сайта, бацилите са анонимните потребители, които псуват мен и всички останали. Освен, че сме потребители на сайта, пазарим и от магазина, искаме да се подобри комуникацията и да се върнат всички онези потребители, които спряха да пишат заради същите бацили, онези които даваха съвети, които споделяха опит и можеш да научиш нещо от тях. Аз си имам собствено право да изкажа недоволството си заедно с другите потребители, които мислят като мен. И какво общо имат черните ти колани с това не можах да разбера?
Аватар
goldenglory
 
Мнения: 201
Регистриран на: 14 Окт 2011, 02:45
Град: Хасково

Re: oliva09 напуска сайта

  -4     Мнениеот oho на 28 Ное 2014, 11:11

Смятате ли, че ако забраним анонимните потребители псувните ще намалеят? И не мислите ли, че така ще лишим някои хора от възможността да пишат коментари когато и откъдето им е удобно?
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron