Най-големият сайт за бойни спортове

       

oliva09 напуска сайта

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

oliva09 напуска сайта

  4     Мнениеот oliva09 на 27 Ное 2014, 05:11

SKARIDATA: Баннете го този бацил oliva09.

oliva09: няма смисъл да ме банват, аз пиша тук от 2011 година и това е последния коментар който пиша под новина, олигофрените пишат цели романи с псувни и цинизми като обезумели /като този отдолу/ и вместо да предложиш да банват тях, ти предлагаш да банват мен. Не виждаш ли, че регистрираните потребители спряха да пишат? Виж анонимниците какво правят със сайта. Всички регистрирани го казаха това, че проблема са анонимните които са тук за да псуват потребителите и българските спортисти, а вие толерирате това и дори ги насърчавате. Прогонихте всички редовни дългогодишни потребители и свестни момчета и спортисти, които пишеха тук и вместо да споделят опит и съвети, те са обиждани унижавани от някакви гнусляри.

чао на всички печени типове от сайта, от 2011 година съм тук и с повечето регистрирани намерихме общ език и ще ми липсват много, oliva09 приключи с този сайт, ще помоля администраторите да ми изтрият регистрацията при първа възможност.
oliva09
oliva09
 
Мнения: 158
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:18
Град: Burgas

Re: oliva09 напуска сайта

  3     Мнениеот ogstyle на 27 Ное 2014, 11:11

Стига бе брато... без теб сайта няма да е същия :(
Аватар
ogstyle
 
Мнения: 257
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 10:27
Град: Plovdiv

Re: oliva09 напуска сайта

  5     Мнениеот rema на 27 Ное 2014, 11:55

По добре да махнат нерегистрираните потребители. Иначе трябва да призная че в началото доста ме дразнеше, после разбрах че си по малък от децата ми и спрях да се дразня и видях как момчето порасна и стана много по балансиран и смислен в коментарите си, за което адмирации. Обичам спорта (бивш свободняк съм) но някой анонимници наистина прекаляват. Съгласен съм с изказването на момчето. Някой простаци направо разбиха форумното общество.Успех и от мен но не мисля повече да коментирам тука.
Аватар
rema
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Фев 2013, 15:17
Град: Велико Търново

Re: oliva09 напуска сайта

  4     Мнениеот faro на 27 Ное 2014, 15:38

Аз също вече почти не пиша тук, колегата над мен го каза много точно ! :frown:
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: oliva09 напуска сайта

  2     Мнениеот FearNoMore на 27 Ное 2014, 16:42

Е, не! Олива е ценен потребител, дава не само интересни и оригинални мнения с щипка чувство за хумор, но и много точни, премерени и обмислени неща. За мен лично неговите коментари винаги са били от най-интересните за четене.
Аватар
FearNoMore
 
Мнения: 56
Регистриран на: 02 Авг 2012, 20:22
Град: София

Re: oliva09 напуска сайта

  3     Мнениеот Sunrise на 27 Ное 2014, 17:42

Още едно време посъветвах модераторите да си вършат работата ама Уви. Тоя сайт отдавна е развалена шкембе чорба където разни хомоти си избиват комплексите. Едно време като се сетя какво статии и теми имаше беше удоволствие да се влиза тук. Явно админите ги интересува само магазинчето да върви дори темите които се пускат са Копи-пейст от български сайтове.Shame on you!
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: oliva09 напуска сайта

  4     Мнениеот mmagringo на 27 Ное 2014, 17:46

Анонимни потребители не трябва да пишат в сайта, а само да четат. Така е във всички сайтове. Разбира се, че същите могат да се регистрират и пак да обиждат. За това регистрираните трябва да имат рейтинг, на базата на положителни и отрицателни коментари от палчетата. Така админите лесно могат да преценят кой е съвестен потребител и кой не е....... и от там BAN..
Аватар
mmagringo
 
Мнения: 140
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:21
Град: София

Re: oliva09 напуска сайта

  3     Мнениеот goldenglory на 27 Ное 2014, 17:57

mmagringo написа:Анонимни потребители не трябва да пишат в сайта, а само да четат. Така е във всички сайтове. Разбира се, че същите могат да се регистрират и пак да обиждат. За това регистрираните трябва да имат рейтинг, на базата на положителни и отрицателни коментари от палчетата. Така админите лесно могат да преценят кой е съвестен потребител и кой не е....... и от там BAN..



ИСКАМЕ НЕЗАБАВНО СПИРАНЕ НА АНОНИМНИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ ДА ПИШАТ СВОБОДНО В ММА.BG.
ТУК ИМА МОМЧЕТА, КОИТО РЕДОВНО ПАЗАРЯТ ОТ МАГАЗИНА, А СА УНИЖАВАНИ ОТ НЯКАКВИ АНОНИМНИ КЕЛЕШИ :evil: mmagringo много добра идея, всеки потребител трябва да има рейтинг, който да се вижда от другите потребители :evil:
Аватар
goldenglory
 
Мнения: 201
Регистриран на: 14 Окт 2011, 02:45
Град: Хасково

Re: oliva09 напуска сайта

  1     Мнениеот frankshamrock на 27 Ное 2014, 18:34

goldenglory написа:
mmagringo написа:Анонимни потребители не трябва да пишат в сайта, а само да четат. Така е във всички сайтове. Разбира се, че същите могат да се регистрират и пак да обиждат. За това регистрираните трябва да имат рейтинг, на базата на положителни и отрицателни коментари от палчетата. Така админите лесно могат да преценят кой е съвестен потребител и кой не е....... и от там BAN..



ИСКАМЕ НЕЗАБАВНО СПИРАНЕ НА АНОНИМНИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ ДА ПИШАТ СВОБОДНО В ММА.BG.
ТУК ИМА МОМЧЕТА, КОИТО РЕДОВНО ПАЗАРЯТ ОТ МАГАЗИНА, А СА УНИЖАВАНИ ОТ НЯКАКВИ АНОНИМНИ КЕЛЕШИ :evil: mmagringo много добра идея, всеки потребител трябва да има рейтинг, който да се вижда от другите потребители :evil:


И аз съм "ЗА" да ги разкарват тези анонимни глупаци и както предложиха другите , нека да има рейтинг на регистрираните потребителите, веднага ще лъснат идиотите, които само спамят и бълват помия.
Аватар
frankshamrock
 
Мнения: 232
Регистриран на: 07 Мар 2009, 06:22
Град: pomorie

Re: oliva09 напуска сайта

  0     Мнениеот YonkoD на 27 Ное 2014, 18:59

Че от кога трябва да имаш профил, за да коментираш разни спортни новинарски статии? Във форума не може да се пише без профил така и иначе. Аз съм против! Не ползвам акаунта си, освен ако не купувам нещо. Влизам основно през телефона и нямам излишно време да се логвам, защото някой искал да ми прави рейтинг. Намерете си по-сериозна работа...
YonkoD
YonkoD
 
Мнения: 12
Регистриран на: 24 Фев 2014, 16:51
Град: София

Следваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта