Най-големият сайт за бойни спортове

       

Бокс с лещи

Новини, събития, дискусии относно всичко що е страйкинг и тупа-лупа.

Бокс с лещи

  0     Мнениеот kalata3 на 25 Ное 2014, 20:59

Здравейте!

Реших да започна да тренирам някакъв вид БИ, може би бокс, но въпросът е че имам лещи (преди очила). Конкретния ми въпрос е какъв е рискът от инцидент и заслужава ли си да го приема. Моля за мнения и съвети!

Поздрави!



P.S. Лещите са ми меки, което мисля че е плюс в моя случай.
kalata3
kalata3
 
Мнения: 3
Регистриран на: 25 Ное 2014, 20:50
Град: София

Re: Бокс с лещи

  0     Мнениеот Darkheart на 26 Ное 2014, 00:03

Не се притеснявай ,няма как да стане нещо ,все пак с тия големи ръкавици трябва да те удари по доста интересен начин , че да размести толкова малко и плътно прилепнало към окото ти тяло като лещата .
Darkheart
Darkheart
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Ное 2014, 00:01
Град: София

Re: Бокс с лещи

  0     Мнениеот selfmadeninja на 28 Ное 2014, 22:52

Трябва да знаеш, че бокса не е от най-полезните за очите спортове. Трябва да сваляш лещите в залата, особено като правиш спаринг или на мач.
Аватар
selfmadeninja
 
Мнения: 10
Регистриран на: 15 Май 2014, 21:03
Град: sofia

Re: Бокс с лещи

  0     Мнениеот българиец на 29 Ное 2014, 16:40

Не е казано, че всеки път ще ти падат лещите, но нищо не може да ти гарантира, че и няма да се случи. Просто ще трябва да ги прежалиш, защото най-вероятно ще се случва, не мога да кажа колко често, това е прекалено относително. То носът ще ти иде, има вероятност и зъби, дори съм виждал счупени уши, колкото и да е нетипично, спукани тъпанчета, спукани ребра... Неприятно е относно лещите, другото няма да го коментирам, ама няма как да е, за съжаление. Все пак лещата не пада само от контакт (в случая удар).
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37


Назад към Бокс и кик-бокс

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron