Най-големият сайт за бойни спортове

       

Doktora70 = Oliva09

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Doktora70 = Oliva09

  6     Мнениеот КолетоДжипса на 13 Дек 2016, 18:56

Аве брат въобще не му се връзвай на чирпанската свиня Каньо. тоя е най тъпия потребител в сайта, дори не е фен на мма а е фен на футбола, защото е дебел мазен гей с малка пишка. той тука в сайта си търси кой да му разпори дебелия гъз. попитай го защо му викат баба Канка - разпоранка да видим дали ще ти отговори. мани го тоя толуп, тези които ти е изброил не са профили на доктора а са против него и всички са свястни пичове.
Аватар
КолетоДжипса
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2016, 19:08
Град: София

Re: Doktora70 = Oliva09

  0     Мнениеот Каньо на 13 Дек 2016, 20:12

Наско ето виждаш ли колко е неуравновесен ...олива беше никнейма на същия трол...почерка му бе такъв като на кольо джипса...от този профил и другите които ти казах само обижда и подиграва бойци и потребители,а от другите се държи прилично...той е болен шизофреник...примерно зоб до гроб...там го играе арендатор който има имоти и взима наем,ходи редовно до дубай,толкова е тъп че се снима с родопско одеяло на равда и говори че е в дубай...лъже че ръцете му са 53 санта..а всъщност е нспълно безформен и болнав...ето сам виждаш как обижда и провокира...душевно болен е.друга роля му е диазче...там играе че има интернет зала с 16 компптъра...нямамспирачки и другите които ти казах от тях само повтаря колко е велик конър и се плюнчи....то за тва тези профили които ти казах всеки в сайта ги е блокирал...никой не го взима на сериозно...но момчето е неизличим случай....кажи ми кой нормален ще се пише кольо джипса...имай предвид че имаше и кольо гипса...това можели да е нормален човек според теб.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Doktora70 = Oliva09

  1     Мнениеот Карелин на 13 Дек 2016, 20:13

Наско, много странно си любопитен. :DD
Миналата есен имах контузия и бях няколко седмици в "бокса". По цял ден бях във Фейсбук, Спортал, този и още няколко сайта. Та още тогава всичко ми стана ясно за Олива и Доктора. Няколко пъти съм го споменавал, но Доктора само отричаше. На мен лично не ми пречи като влиза в няколко самоличности, но не мога да отрека, че е меко казано странно това. :)
П.П. Каньо, Кольо не е ли Зоба? Ти направо ме дообърка с този коментар.
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: Doktora70 = Oliva09

  0     Мнениеот Каньо на 13 Дек 2016, 20:25

Кольо,диазче са зобчо ...голем мултак и болнав ....
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Doktora70 = Oliva09

  4     Мнениеот doktora70 на 13 Дек 2016, 20:29

Стокхолмският синдром е психологически феномен, при който жертвата/изнасиления се привързва и влюбва в агресора/похитителя си! Това е форма на травматично психическо привързване от страна на жертвата, след като периодично е била тормозена, обиждана, бита, насилвана, заплашвана, унижавана и т.н. от агресора си, което води до силна емоционална връзка от страна на жертвата с подсъзнателен инстинкт на скрито желание всичко това да се случи отново! Хаха!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Doktora70 = Oliva09

  6     Мнениеот BioTech на 13 Дек 2016, 20:48

doktora70 написа:Стокхолмският синдром е психологически феномен, при който жертвата/изнасиления се привързва и влюбва в агресора/похитителя си! Това е форма на травматично психическо привързване от страна на жертвата, след като периодично е била тормозена, обиждана, бита, насилвана, заплашвана, унижавана и т.н. от агресора си, което води до силна емоционална връзка от страна на жертвата с подсъзнателен инстинкт на скрито желание всичко това да се случи отново! Хаха!


Поне вече сме наясно за диагнозата ти и защо след всяка разкрита регистрация от Raziele се връщаш все по-надъхан. Явно имаш нужнда да изживееш унижението отново и отново. Лечението е психотерапия и леки медикаменти. Възползвай се.
BioTech
BioTech
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Мар 2016, 17:57

Re: Doktora70 = Oliva09

  5     Мнениеот doktora70 на 13 Дек 2016, 20:58

BioTech написа:
doktora70 написа:Стокхолмският синдром е психологически феномен, при който жертвата/изнасиления се привързва и влюбва в агресора/похитителя си! Това е форма на травматично психическо привързване от страна на жертвата, след като периодично е била тормозена, обиждана, бита, насилвана, заплашвана, унижавана и т.н. от агресора си, което води до силна емоционална връзка от страна на жертвата с подсъзнателен инстинкт на скрито желание всичко това да се случи отново! Хаха!


Поне вече сме наясно за диагнозата ти и защо след всяка разкрита регистрация от Raziele се връщаш все по-надъхан. Явно имаш нужнда да изживееш унижението отново и отново. Лечението е психотерапия и леки медикаменти. Възползвай се.


BioTech - eми както виждаш - ти пишеш теми за мен, не аз за теб :) Хаха! Да те бях боднал, нямаше толкова да се влюбиш дееба :) Ама поплачи си и във форума няма лошо миличка - толкова унижения и патки пое - как оцеля направо не знам! Явно си родена за това :)
Искам по цял ден да ревеш и да се оплакваш от мен - пиши и в другите форуми по другите сайтове, как лошия батко от интернет те насилва постоянно!
Реви ма реви! Аааааахахахахахахаха!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Doktora70 = Oliva09

  4     Мнениеот doktora70 на 13 Дек 2016, 21:03

Интересува ме - пачаврата реве ли по форумите? Боли ли я?
Тя търси ли насилника си! Той къде е - насилникът от няколко дни я е блокирал и не и пише - няма ли го?
Ааааахахахахахаха!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Doktora70 = Oliva09

  7     Мнениеот TheWarrior на 13 Дек 2016, 23:56

eto go bolniq
TheWarrior
TheWarrior
 
Мнения: 18
Регистриран на: 04 Юни 2014, 21:24
Град: sofia

Re: Doktora70 = Oliva09

  8     Мнениеот Raziele на 13 Дек 2016, 23:58

.
Последна промяна Raziele на 17 Дек 2016, 17:09, променена общо 1 път
Аватар
Raziele
 
Мнения: 51
Регистриран на: 25 Сеп 2012, 00:19
Град: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron