Най-големият сайт за бойни спортове

       

Кой ще бъде следващият опонент на Фьодор?

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Кой ще бъде следващият опонент на Фьодор?

  0     Мнениеот armando1212 на 30 Сеп 2015, 11:07

Здравейте бойци,
И аз като всички вас се вълнувам от завръщането на Фьодор и се опитвам да предположа кой би могъл да бъде неговият опонент за новогодишното шоу в Япония. Като гледам кои са бойците извън УФЦ трудно може да се намери някой значим опонент, който да постави Фьодор на изпитание и да сътвори добра битка. От друга страна Сакакибара каза, че опонента на Фьодор ще е значимо име за ММА. По чуждите форуми чета, че се носят слухове за Сакураба, Кимбо, Кен Шамрок, Рико Родригез, Арона, Тито Ортиз, Ранди Котур, че дори и Вандерлей Силва и Чел Сонен... Честно казано не ми се гледа Фьодор срещу някоя пенсионирана и амортизирана легенда като Шамрок, Сакураба или Ранди, а още по-малко искам да го видя срещу квартални биячи като Кимбо.
Спряга се и двубой с Брок Леснар, което мисля е по-приемливо. Други варианти са Фил Дейвис, Кинг Мо или Чейк Конго, което не би било чак толкова зле.
Опасявам се да не му пуснат на Фьодор някой сумист и да го въвлекат във фрийк шоу, понеже в Япония си падат по такива двубои.
Говори се, че може да се изправи срещу кик-бокс легенда примерно Семи Шийлд, но вече съм го гледал срещу Семи и не мисля, че резултата би бил кой знае колко по-различен.
Лично на мен много ми се иска да видя Фьодор срещу Багата или Харитонов. От най-спряганите имена двубой с Брок Леснар не би бил чак толкова зле или двубой с Тито Ортиз и след него Тито да се оттегли след като се е бил с най-великия боец.
Какви са вашите прогнози за следващ опонент на Фьодор?
armando1212
armando1212
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Сеп 2015, 22:39
Град: plovdiv

Re: Кой ще бъде следващият опонент на Фьодор?

  0     Мнениеот PLATINUM на 01 Окт 2015, 08:01

Мое лично мнение, е че може да се бие с/у Благой Иванов, защото споменаха за млад състезател, който ще бъде значим за ММА. Друг вариант също е и Витали Минаков, освен изброените от нашият съфорумник, бойци.
PLATINUM
PLATINUM
 
Мнения: 29
Регистриран на: 28 Сеп 2009, 09:33
Град: Пловдив

Re: Кой ще бъде следващият опонент на Фьодор?

  0     Мнениеот armando1212 на 05 Окт 2015, 15:08

В чуждите сайтове се носят слухове за двубой срещу някакъв шампион по карате на име Uchida.
Не мисля, че ще бъде кой знае какъв двубой... просто Фьодор ще му влезе в клинч и ще го събори и събмитне. Не вярвам този Учида да е по-добър страйкър от Семи Шийлд или Мирко, че да постави Федя на изпитание. Общо взето безсмислен двубой и дори бих предпочел да гледам Фьодор срещу Кимбо.
armando1212
armando1212
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Сеп 2015, 22:39
Град: plovdiv

Re: Кой ще бъде следващият опонент на Фьодор?

  1     Мнениеот armando1212 на 07 Окт 2015, 13:24

С този мач срещу Джайдийп Фьодор свали много ниско летвата. Можеха поне да му изберат някой забавен противник, с който да предизвикат интерес. Един Акебоно, Боб Сап, Кимбо или Бътербийн биха били в пъти по-интересни като шоу. Мач срещу залязла легенда също по-добре би бил приет... примерно Кен Шамрок, Тито Ортиз (който не е чак в толкова лоша форма), реванш с Арона, че даже и някой популярен японец-легенда като Йошида биха предизвикали интерес и ще бъде добре за името на Фьодор. Сега в момента Федя го играе промоутър на млади бойци... ако е дошъл за 2-3 мача срещу изгряващи бойци и после пак да се оттегли, то по-добре да беше "промотирал" Минаков и дори да речем да бяха уредили една лека загуба на Фьодор, за да наложат следващата си непобедима звезда Минаков и да му градят ореола на приемник на Фьодор... мачове срещу Джайдийп, Сатоши Иши и други млади бойци, но без шансове за голям пробив и без харизма не са добре нито за Фьодор, нито за младите бойци, защото и те самите не печелят нищо от една позорна загуба за 1 минута...
armando1212
armando1212
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Сеп 2015, 22:39
Град: plovdiv

Re: Кой ще бъде следващият опонент на Фьодор?

  0     Мнениеот vilkata на 07 Окт 2015, 18:18

armando1212 написа:Мач срещу залязла легенда също по-добре би бил приет... примерно Кен Шамрок, Тито Ортиз...

Шамрок и Тито залезли легенди eek
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Кой ще бъде следващият опонент на Фьодор?

  0     Мнениеот armando1212 на 08 Окт 2015, 14:04

А да не мислиш, че сега изгряват... или мислиш, че не са легенди в ММА?!? :roll:
armando1212
armando1212
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Сеп 2015, 22:39
Град: plovdiv

Re: Кой ще бъде следващият опонент на Фьодор?

  0     Мнениеот vilkata на 08 Окт 2015, 19:08

Има нещо характерно за легендите-те не залязват! ;)
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia


Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта