Най-големият сайт за бойни спортове

       

Махнете анонимните потребители

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

Махнете анонимните потребители

  0     Мнениеот Joredos на 18 Дек 2012, 22:39

Нищо не може да ме вбеси така,като анонимните драскачи.В интернет макар и със псевдономи всеки е анонимен,но анономните драскачи свалят нивото на форума и темите за новини.Ако погледнете как пишат регистрираните потребители-умно,правилно и по темата ще сравните със анонимниците.Те пишат "тоя ще му смаже главата","нашия е трагедия" и т.н.Тези хора ги знаем и сме ги виждали по залите-те седят в ъгъла и никога в битка не посягат,а се оттеглят и тихичко си мислят на ум колко са тъпи другите.Това са помиярите,които ни заобикалят и никога не ти казват нещата в очите.Това са малките душички,които се радват на малките си анонимни победи.Хубавото е че,ако се забрани анонимното писане-тези потребители,които са неприятни може да ги блокираме,за да не им четем глупостите.

Ако екипа на ММА България предпочита темата да бъде решена и от потребителите нека я направи на анкета
joredos.com
Joredos
Joredos
 
Мнения: 190
Регистриран на: 01 Ное 2008, 22:23
Град: София

Re: Махнете анонимните потребители

  0     Мнениеот ogstyle на 18 Дек 2012, 23:01

Аз съм за !
Аватар
ogstyle
 
Мнения: 257
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 10:27
Град: Plovdiv

Re: Махнете анонимните потребители

  0     Мнениеот KcD на 18 Дек 2012, 23:06

Абсолютно!Най-малкото че пишат глупости и обиди само за да привличат внимание.Рядко виждам смислен коментар от Анoнимко...
KcD
KcD
 
Мнения: 142
Регистриран на: 14 Авг 2010, 18:01
Град: Панагюрище

Re: Махнете анонимните потребители

  0     Мнениеот ludvefira на 18 Дек 2012, 23:22

Жорка ти си егати пича човек. Кефиш ме страшно много от може би повече от 10 години. Винаги услужлив и добронамерен към хора които даже не познаваш. Правя ти ЕВАЛА човек - удивлявам се на проницателността, търпението и добротата която притежаваш.
А по темата която си пуснал мога да кажа, че тук в този сайт около 80 % от анонимните словоизлияние са плод на Диазче и, ако някой има някакви съмнения относно това нека просто си направи труда и да проследи не само изказа, а и някой негови айпита за които вече се знае, че са негови /той самия призна за това публично тук, като коментара беше адресиран към мене/. Този мишок няма доблест да погледне някой в очите и да се противопостави - той е подмолен и действа съответно подмолно и гнусно.
Като човек който се е занимавал с психология съм си позволил лукса да изгубя малко ценно време за да разгадая що за птица е Диазче. Правил съм му капанчета /елементарни/ и винаги съм се учудвал що за сложно личност е този потребител. Последното което ми прави впечатление е, че той никога не е онлайн в този сайт, но когато стане напечено влиза от ПРОФИЛА СИ и започва да пише опровержения, че няма нищо общо с анонимните потребители. Е питам се как по дяволите е възможно да не влизаш в този сайт и да си наясно кой какво пише за теб и за всичките регистрирани профили от тебе?
Жорка аз те подкрепям за инициативата - дори бих предложил нещо повече- Нека всички се легитимираме и се знае кой кой е. Нека всеки потребител застане зад профила си. Тук в сайт като този се ПРЕДПОЛАГА, че потребителите са ценители на бойните спортове, запалянковци, спортисти, или най-малкото МЪЖЕ. Нека всеки застане зад профила си.
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Махнете анонимните потребители

  0     Мнениеот RIOT88 на 19 Дек 2012, 01:10

Момчета интернета отдавна не е място, в което човек може да остане анонимен ;)
Аватар
RIOT88
 
Мнения: 83
Регистриран на: 22 Окт 2011, 21:14
Град: Sofia

Re: Махнете анонимните потребители

  0     Мнениеот JonJones на 19 Дек 2012, 03:07

И аз съм "ЗА" !!!
Поне да им се отнеме правото да пишат коментари!!!
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Re: Махнете анонимните потребители

  0     Мнениеот oho на 19 Дек 2012, 10:04

Това с махането на анонимните потребители е малко радикална мярка. Наистина има хора, които идват и омазват нормалните дискусии, но е доста крайно според мен да задължаваме всеки, който иска да се включи в дискусията, да се регистрира.

В момента работим по един ъпгрейд точно с коментарите и постовете във форума и мисля, че това ще реши проблема с кухите коментари, като освен това потребителите, които помагат дискусията да върви в правилна посока, ще бъдат награждавани. Почакайте да го довършим и качим и ще кажете как ви се струва ;) За сега обаче го пазим като изненада, януари месец би трябвало да е готово.

Весели празници на висчки.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Махнете анонимните потребители

  0     Мнениеот Joredos на 19 Дек 2012, 19:34

oho,единственото положително,което виждам е за самия сайт и това е че трупате посещения.Вие сте си прави.Така ще има повече интерес,повече посещения,евентуално по-големи печалби.Ние истинските ММА фенове,просто си търсим място да се съберем и да си кажем мнението,възгледите и идеите.Да прочетем нещо умно,без някой да ни пречи.Дали новия софтуер на форума/новините ще има опция да се игнорират анонимни мнения директно?Готов съм да ожаля и малцината културни мнения,за да не виждам купчината лайна.

Каквото мога помагам в електронното пространство с популяризирането на ММА и въобще бойните спортове,защото това мога.Не мога да организирам състезания,защото нямам пари,не мога да преподавам ММА,защото нямам нужните умения,но се опитвам да не преча и да помагам.Тук много хора искат да помагат,дори и с идея.И пак идват и изливат лайна.Писна ми навсякъде,където имам интерес в какво и да е сфера да има някой да излива лайната си.

Идва индивида Х,които му отнема 20 секунди да се регистрира,но той предпочита да се крие зад клавиатурката си и отново да излива лайна.Тия лайнари живее с това да познават хората,които ходят по ММА срещи,турнири и битки и да им правят евала,а зад клавиатурката да си напише лайняното мнение.Но на една среща на форума няма да дойде и да ти каже-това и това ме е издразнило затова така съм реагирал.Страх го е да си каже мнението,страх го е да се опълчи и тихичко си казва на клавиатурката "Добре,че е интернет да го нахраня,че иначе на живо ще ме спука от бой" .

ludvefira и аз те обичам, бате.Някога много бири ще изпиеме :)
joredos.com
Joredos
Joredos
 
Мнения: 190
Регистриран на: 01 Ное 2008, 22:23
Град: София

Re: Махнете анонимните потребители

  0     Мнениеот oho на 19 Дек 2012, 21:21

Значи ние този сайт си го правим точно, защото сме фенове на ММА. Проблема е, че дори и да забраним анонимните коментари мишките ще си правят по 5 профила и ще се логват. Има такива случаи вече. Така че това не можем да го спрем.

Затова сме измислили нещо друго - ще има рейтинг на коментарите във форума и под новините. Така когато някой напише нещо, всеки посетител ще има възможност да му даде палче нагоре или надолу (like или dislike). Коментари, които събират много палци надолу ще бъдат скривани. Могат да бъдат показвани, само ако потребителя кликне на тях за да ги види изрично, иначе ще се показват само коментари с положителна оценка. Запазвам в тайна обаче някои детайли за да има ефект на изненада все пак ;)

Как ви се струва идеята?
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Махнете анонимните потребители

  0     Мнениеот kuzman на 19 Дек 2012, 21:54

oho написа:Значи ние този сайт си го правим точно, защото сме фенове на ММА. Проблема е, че дори и да забраним анонимните коментари мишките ще си правят по 5 профила и ще се логват. Има такива случаи вече. Така че това не можем да го спрем.

Затова сме измислили нещо друго - ще има рейтинг на коментарите във форума и под новините. Така когато някой напише нещо, всеки посетител ще има възможност да му даде палче нагоре или надолу (like или dislike). Коментари, които събират много палци надолу ще бъдат скривани. Могат да бъдат показвани, само ако потребителя кликне на тях за да ги види изрично, иначе ще се показват само коментари с положителна оценка. Запазвам в тайна обаче някои детайли за да има ефект на изненада все пак ;)

Как ви се струва идеята?

Разбирам те много добре какво имаш предвид. Мърлячите се мотивират от това да дразнят останалите и да плякат. Този мач съм го играл с един форум, който е на доста по-различна тематика от този. Няма отърване от мишоци и други подобни.

Личното ми мнение е, че една рейтинг система би помогнала много, наисина.
Все пак, проблем с анонимните потребиели има.
Ще си позволя да ти дам една идея - сложете ограничение на максималния брой символи, които могат да изписват анонимните потребители, че да не пишат тиради.

Сайта иначе е стабилен, добър и web shop-a радва. Кретени, които пишат свинщини има в почти всички сайтове. Важното е подобни дразнители да се махат навременно от форума, където се развиват по-дълготрайните и сериозни дискусии.
Аватар
kuzman
 
Мнения: 147
Регистриран на: 06 Мар 2011, 20:12
Град: Sofia

Следваща

Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron