Най-големият сайт за бойни спортове

       

Помощ за покупка на боксов чувал

Новини, събития, дискусии относно всичко що е страйкинг и тупа-лупа.

Помощ за покупка на боксов чувал

  0     Мнениеот petko1986 на 04 Фев 2016, 02:52

Здравейте!!! Тренирал съм фитнес и домашен бокс(бой със сянка и т.н.) - това са ми познанията. Икам да подобря уменията си и да развия по-силни удари. Препоръчайте ми здрав и износоустойчив чувал на разумна цена. Физическите ми данни са 176/79кг. 40см. бицепс и 110кг. от лег (ако това има значение :oops: ) А за ъперкътите ще ми трябва ли специален чувал? И още нещо: празен или пълен? Празен ще ми е по изгодно, но дали ще намеря правилния пълнеж?!!
Благодаря предварително на отзовалите се!!!
petko1986
petko1986
 
Мнения: 13
Регистриран на: 03 Фев 2016, 23:46
Град: Ст. Загора

Re: Помощ за покупка на боксов чувал

  0     Мнениеот Каньо на 04 Фев 2016, 03:19

Разсмя ме от сърце ...сега сериозно ...във Владая има хубави боксови чували...има едно магазинче ,малко хранително,до него спирка автобусна...в това магазинче има един изсипан чувал(торба) малко лъха на спирт ,избран е за марка на 2030 година за спортен аксесоар ..марката е Блясъчко ,голям хит е в момента ,много добро качество .
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Помощ за покупка на боксов чувал

  0     Мнениеот petko1986 на 04 Фев 2016, 03:44

Моля за малко разбиране! Както виждате не съм се занимавал сериозно с това! Тренирам за здраве и да мога да се защитавам от мангали и хулигани. Може би някой ден ще посетя и зала за доусъвършенстване, но засега няма да коментираме това. Въпроса ми е сериозен и очаквам сериозно отношение, без излишни коментари! :( Вярно, че е BG форум, но все пак опитайте :D
petko1986
petko1986
 
Мнения: 13
Регистриран на: 03 Фев 2016, 23:46
Град: Ст. Загора

Re: Помощ за покупка на боксов чувал

  0     Мнениеот worldworrior на 04 Фев 2016, 10:40

" 1 съвет за много яка самоделна боксова круша за пред блока:
Взимаш 1 стар дюшек. Овиваш го поне да 2,3 ката около средно дебело дърво.Ковваш 2,3 пирончета (но да влезат много на дълбока) и после почваш да го увиваш с Тиксо, Изолирбанд, ПВЦ, лепенка за лепене,Бинтое.Всичко което намерите с приятелите ти ( трябва Много ама много матерял).
И най-отгоре слагаш бинт и въхо него или (има разтегаема лента тип изолир балнд) или от полицейскопто тиксо (има го вече навсякъде- сиво на кръкчета,но е скъпичко). И хоп имате перфектен чувал.
Изпробвано ,деиства перфектно, само се съобазяваи с дъждовете :( "

Съвет от EDDIX
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Помощ за покупка на боксов чувал

  0     Мнениеот spanky на 04 Фев 2016, 11:28

Аз бих те посъветвал да си вземеш един готов и напълнен. Първо, че не са чак толкова скъпи, а и си го купуваш за десетилетие напред. Второ, имал съм познати където се засилват към самоделки, но далеч не се получава така, както са си мислели.

Тези където ги има в магазина са от най-читавите модели, много зали са обзаведени именно с таива:
https://mma.bg/shop/ekipirovka/boksovi-chuvali
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Помощ за покупка на боксов чувал

  0     Мнениеот petko1986 на 04 Фев 2016, 18:47

worldworrior с чувала е по добре, защото се движи и не наранява китките толкова :)
spanky ти ми показа най-скъпите :) искаше ми се да е нещо около 100лв. и да ме изкара поне 3-4г. около 60-100кг. Наистина кожата е най добре, но са по 300лв.
Последна промяна petko1986 на 05 Фев 2016, 00:34, променена общо 1 път
petko1986
petko1986
 
Мнения: 13
Регистриран на: 03 Фев 2016, 23:46
Град: Ст. Загора

Re: Помощ за покупка на боксов чувал

  0     Мнениеот vilkata на 04 Фев 2016, 19:24

petko1986 написа:Моля за малко разбиране! Както виждате не съм се занимавал сериозно с това! Тренирам за здраве и да мога да се защитавам от мангали и хулигани. Може би някой ден ще посетя и зала за доусъвършенстване, но засега няма да коментираме това. Въпроса ми е сериозен и очаквам сериозно отношение, без излишни коментари! :( Вярно, че е BG форум, но все пак опитайте :D

С тия мангали и хулигани прекалиявате вече.Никой няма да тръгне да те бие еи така щото си симпатичен.Като искаш за самоотбрана има пищови по 70-80 лева и едно кашнче патрони към 30, 40 лева и си готов.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Помощ за покупка на боксов чувал

  0     Мнениеот Каньо на 04 Фев 2016, 20:27

Пич ,кво десетелетие те гони бе ? Да ще те изкара ,само ако стоиш и го гледаш ,ти се моли да случиш на чувал който може 5-6 месеца да те изкара...батенце ако мислиш със сто лева да се разминеш ,по добре си направи сам...намери дебел брезент,да ти го ушият с качествен конец и капрон пак става,от някой гумаджия намери гумени стружки или нещо от този род,накрая хубаво го улепи с тиксо,а може и малко пясък да сложиш ,ако си с по тежък удар,но ме съмнява като гледам кви ги пишеш.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Помощ за покупка на боксов чувал

  0     Мнениеот petko1986 на 05 Фев 2016, 00:39

Каньо написа:Пич ,кво десетелетие те гони бе ? Да ще те изкара ,само ако стоиш и го гледаш ,ти се моли да случиш на чувал който може 5-6 месеца да те изкара...батенце ако мислиш със сто лева да се разминеш ,по добре си направи сам...намери дебел брезент,да ти го ушият с качествен конец и капрон пак става,от някой гумаджия намери гумени стружки или нещо от този род,накрая хубаво го улепи с тиксо,а може и малко пясък да сложиш ,ако си с по тежък удар,но ме съмнява като гледам кви ги пишеш.

Ако ще за няколко месеца или година, струва ли си да хвърля над 300лв? В краен случай може да опитам с брезент. Благодаря!
petko1986
petko1986
 
Мнения: 13
Регистриран на: 03 Фев 2016, 23:46
Град: Ст. Загора


Назад към Бокс и кик-бокс

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron