Най-големият сайт за бойни спортове

       

Съвет за кикбокс зала..

Новини, събития, дискусии относно всичко що е страйкинг и тупа-лупа.

Съвет за кикбокс зала..

  0     Мнениеот iliqvelkov на 26 Сеп 2015, 22:09

Здравейте.

Отдавна искам да променя нещо в ежедневието си и реших да тренирам някакво бойно изкуство, като се спрях на кикбокса. Студент съм в София и в момента съм на квартира в Мусагеница.
Може ли да ми кажете зала която се намира на близо, защото нямам време да пътувам. Прегледах в сайта всички зали и видях някои като се спрях на Winner boxing, която се намира около Арена Армеец някъде.
Но искам зала в която ще ме научат на дисциплина и ще изградя някакъв характер. И също така да видя дали ставам за нещо. Ако не ставам поне ще тренирам за здраве дето се казва. Любопитно ми е и не искам да сменявам зали. Така че ако някой може да ми помогне със съвет за боксова зала ще съм му много благодарен.

Поздрави!
iliqvelkov
iliqvelkov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Сеп 2015, 22:03
Град: София

Re: Съвет за кикбокс зала..

  0     Мнениеот katana на 30 Сеп 2015, 11:50

щом те устройва уинър,отивай ..Венци и Галя са доказани треньори,макар и повечве в бокса отколкото в кикбокса
Аватар
katana
 
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Юни 2009, 09:55
Град: Plovdiv

Re: Съвет за кикбокс зала..

  0     Мнениеот iliqvelkov на 30 Сеп 2015, 17:25

katana написа:щом те устройва уинър,отивай ..Венци и Галя са доказани треньори,макар и повечве в бокса отколкото в кикбокса


Преди два дни получих отговор от тях, че вече не провеждат тренировки по кикбокс..
iliqvelkov
iliqvelkov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Сеп 2015, 22:03
Град: София

Re: Съвет за кикбокс зала..

  0     Мнениеот MiKA на 11 Яну 2016, 12:29

Заповядай в залата Fearless: https://www.facebook.com/fearlesssc/
Целта на злаата е да предложи всичко необходимо за изграждането на един боец - от техника, до сила, кондиция и издръжливост.
MiKA
MiKA
 
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Яну 2016, 12:21
Град: София


Назад към Бокс и кик-бокс

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: AdsBot [Google] и 3 госта

cron