Най-големият сайт за бойни спортове

       

Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот RUSEV на 17 Окт 2012, 23:15

Май мн фимли си гледал палячо? И не съм ти казвал "помиярин", а помияр, село такова...
Злобата ми е безкрайна към бавноразвиващи се фантазьори, дето пишат и се филмират по форуми, а на живо са някви пълни мишоци...

На улицата няма и в очите да ме погледнеш, защото си същия клоун, какъвто си и тука... и хич недей да ми говориш, че си охрана, че си много гоУем...

Както казва GSP: "I am not impressed by your performance..."

Понеже си куха селска пръчка, използвай google translate да ти го преведе.
RUSEV
RUSEV
 
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Фев 2009, 09:55
Град: Brno

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Mishoka на 18 Окт 2012, 10:20

RUSEV написа:Май мн фимли си гледал палячо? И не съм ти казвал "помиярин", а помияр, село такова...
Злобата ми е безкрайна към бавноразвиващи се фантазьори, дето пишат и се филмират по форуми, а на живо са някви пълни мишоци...

На улицата няма и в очите да ме погледнеш, защото си същия клоун, какъвто си и тука... и хич недей да ми говориш, че си охрана, че си много гоУем...

.

Тъпанарин на улицата направо ще те наплюя бе !!! Да работя, като охрана, но не съм много голям, понеже умишлено отслабнах и свалих мускулатура. То има охранители като вейки тука. Ние не биеме хората а само ги разтърваваме.
Злобен човечец си , ама и смешен иди за клоун някъде ха-ха-ха. Ако ме видел на улицата келеш с келешина.
Да съм ползвал гугъл преводач и за какво бе, дреме ми какво си написал : келеме ша-шав.
Mishoka
Mishoka
 
Мнения: 58
Регистриран на: 11 Окт 2012, 19:11
Град: София - МИлано

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Aramis на 18 Окт 2012, 11:13

Мишо, ти ми стана ясен още от първите ти два-три поста, но сега със всеки следващ твой коментар ми става все по-ясен. Ти си Последния екшън герой. Истински уличен боец. Работил във фабрика и като бонсър, но с достатъчно капитал в банката, за да си позволи бизнес в България, обаче тук не искаш да рискуваш. Боксьор, борец, силов трибоец, победил хора трениращи всички бойни изкуства познати на човечеството, че и тези, които не са познати, но ще бъдат създадени за в бъдеще. Човек, за който ако питаш в Милано ще разбереш, че с него шега не бива и ще създадеш паника сред населението само при споменаване на името.
Ти си човек с голямо въображение, афинитет към спора и дразненето на околните и без нито един ден сериозна тренировка.
В следващия ти пост очаквам да разкажеш, как в залата си пребил някой шаолински монах или как на улицата си смачкал муай-тай шампион, щото видиш ли и муай-тая идва от изток.
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Mishoka на 18 Окт 2012, 13:11

Арамис да изясниме малко нещата.
- не съм екшън герой и не искам да бъда - не ми харесва.
- не съм уличен боец и не искам да бъда !!!
- да работих 4-ри години във фабрика и миналият септември напуснах.
- да имам достатъчно пари в една българска банка, за да започна бизнес, но не желая да рискувам и вероятно ще започна тука в Италия. В България се занимавах 14г. с търговия и знам как седят нещата и за какво става дума.
- да тренирал съм доста време бокс, после борба, както и силов трибой, но не съм боксьор, борец или трибоец, а обикновен човек и си тренирах за мой си кеф. По едно време се бях запалил по пистолетите и съм изстрелял с различни пистолети из гората около 5-6хил. патрона: това стрелец ли ме прави ?
- не съм побеждавал никакви хора тренирали всички бойни изкуства и тези дето ще се измисляли занапреде - нещо си измисляш. Веднъж спуках от бой един каратист или кунг-фуист и в залата по бокс съм спуквал от бой, но с ръкавици един куп каратисти. като последните не ги броя.
- да ако питаш за мене ще ти кажат: че с мене шега не бива. Тука се знае всичко за всеки. Ще ти кажат също че съм и коректен и услужлив. Даже и сега правя услуга на една българка за една работа. Хората ме уважават.
Да ти кажа всеки ден тука тренирам сериозно: днес тичах, вчера правих набирания на лоста и т.н.
Аз не вярвам наистина да има такива майстори бойци от Шао-Лин. Не вярвам на киното и телевизията. Не искам и да се бия с никого - не ми харесва, ако се наложи няма да избягам, ама да не се налага.
Лек ден.
Mishoka
Mishoka
 
Мнения: 58
Регистриран на: 11 Окт 2012, 19:11
Град: София - МИлано

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот kart0fffff на 20 Ное 2012, 13:51

Мишока ми прилича на 1 момче...Данчо "филма" му викат...
Гледай светлината и се любувай на нейната красота. Затвори очи и се взирай. Което си видял преди, вече го няма, а което ще видиш после, все още не се е появило - Леонардо Да Винчи
kart0fffff
kart0fffff
 
Мнения: 11
Регистриран на: 15 Ное 2011, 14:56
Град: София

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот mishok на 21 Ное 2012, 21:08

Да ви разкажа за един мой бой и последствията.
Беше в най-лудите ми години. И така ядосах се на един поради нещо си, взех една тухла и като го ударих в устата направо го пратих за Пирогов.
Обаче чичо Мишо (така се казва човека ) ми се ядосал и решил да ме застреля.
Та съседи ми казаха че ме дебнел на пътя и около къщата ми. Първо не повярвах, но като го чух от 2-3 места повярвах. И стана страшно: не смеех да се покажа на хубавата ми , туко що направена огромна тераса, като си карах колата, на опасните места залягах и карах без да гледам напреде, абе с една дума - страшна работа. Накрая моите роднини, като видяха че нещата са станали наистина зле разбраха с човека и той ме остави на мира, иначе с ловната пушка щеше да си ме бастиса от засада. Сега сме приятели, той е вече на окло 60-65г. редовно го черпа в махленската кръчма и му давам някои стари мои дрехи, както и нови такива, дето съм ги купил, ама не ми харесват.
Най-тъпото е че човека не беше виновен за нищо и си излях злобата върху него, така че още ме е яд и се разкайвам. Ама тогава не бях още православен, а само кръстен и подвластен на тъпанарската телевизия.
mishok
mishok
 
Мнения: 112
Регистриран на: 04 Юли 2010, 18:43
Град: milano

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Aramis на 21 Ное 2012, 23:49

mishok написа:Да ви разкажа за един мой бой и последствията.
Беше в най-лудите ми години. И така ядосах се на един поради нещо си, взех една тухла и като го ударих в устата направо го пратих за Пирогов.
Обаче чичо Мишо (така се казва човека ) ми се ядосал и решил да ме застреля.
Та съседи ми казаха че ме дебнел на пътя и около къщата ми. Първо не повярвах, но като го чух от 2-3 места повярвах. И стана страшно: не смеех да се покажа на хубавата ми , туко що направена огромна тераса, като си карах колата, на опасните места залягах и карах без да гледам напреде, абе с една дума - страшна работа. Накрая моите роднини, като видяха че нещата са станали наистина зле разбраха с човека и той ме остави на мира, иначе с ловната пушка щеше да си ме бастиса от засада. Сега сме приятели, той е вече на окло 60-65г. редовно го черпа в махленската кръчма и му давам някои стари мои дрехи, както и нови такива, дето съм ги купил, ама не ми харесват.
Най-тъпото е че човека не беше виновен за нищо и си излях злобата върху него, така че още ме е яд и се разкайвам. Ама тогава не бях още православен, а само кръстен и подвластен на тъпанарската телевизия.


Тоя филм и аз съм го гледал. Само се чудя, защо не харесваш телевизията като от филмите черпиш материал за това, което пишеш тук?
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот nhikolla на 21 Ное 2012, 23:55

Преди имах съмнения че мишока наистина е малоумник някакъв, но сега съм убеден че просто пише простотии и небивалици за да му обърнат другите внимание, нищо че го обиждат. явно е доста самотен и отчаян човек, мишок препоръчвам ти да оставиш този форум и да се насочиш към някой със споделяния на лични драми, там ще намериш сродни души и повече хора ще ти обръщат внимание...
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот mishok на 22 Ное 2012, 11:01

Aramis написа:
mishok написа:Тоя филм и аз съм го гледал. Само се чудя, защо не харесваш телевизията като от филмите черпиш материал за това, което пишеш тук?

Ако си го гледал този филм, как се казва ? По филмите нападат с карате противника, а аз го нападнах дивашката с тухла.
По филмите излизат смело срещу пушка или пистолет, а аз се криех и бях доста притеснен.
И още много разлики има в историята. Ама когато е злобен човека си търси поводи за заяждане.

nhikolla кой си ти бе ? Имал бил съмнения - ти лекар ли си бе келеш?
Самотен и отчаян ме определи даже - къф си ти бе бастун ? Кой ти е дал пълномощно да ме определяш бе а ?Гледай да определяш първо себе си, роднините си, майка ти баща ти и после мисли за другите !!!
mishok
mishok
 
Мнения: 112
Регистриран на: 04 Юли 2010, 18:43
Град: milano

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Aramis на 22 Ное 2012, 14:19

Филма се казва "Мемоарите на един луд: Раждането на мишока". Става за гледане, не е толкова лош.
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron