Най-големият сайт за бойни спортове

       

Сваляне на килограми

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот VAm на 19 Юни 2014, 15:13

Не съм казал че не се горят калории,просто има по добри начини да свалиш килограми и да изгориш повече калории от колкото да бягаш в равно темпо 40 мин и накрая дори да не си задъхан,за 40 мин със спринтове и високо интензивно натоварване,тип brpee,колко ще изгориш,


Мой мили деца,трябва да се тренира,а не само с приказки
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот nhikolla на 20 Юни 2014, 00:22

Както казах още в 1вия ми коментар по темата - подкрепям спринтовете, освен това също така казах, че не трябва да се бяга с едно темпо, лично аз си следя пулса докато бягам и като видя че е незадоволителен просто натискам педала, а накрая бягам вече колкото ме държат краката. В бягането има смисъл ако се прави правилно, денивелацията също много помага, по баирите сърцето ми ще гръмне. Бърпитата са чудесно упражнение, но не познавам човек който може да прави 40 мин бърпита, поне не нормален такъв.
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот VAm на 20 Юни 2014, 04:32

nhikolla написа:Както казах още в 1вия ми коментар по темата - подкрепям спринтовете, освен това също така казах, че не трябва да се бяга с едно темпо, лично аз си следя пулса докато бягам и като видя че е незадоволителен просто натискам педала, а накрая бягам вече колкото ме държат краката. В бягането има смисъл ако се прави правилно, денивелацията също много помага, по баирите сърцето ми ще гръмне. Бърпитата са чудесно упражнение, но не познавам човек който може да прави 40 мин бърпита, поне не нормален такъв.


Търсиш нещо да се хванеш,не може 40 мин бърпита,но подобни,като подскоци,планински катерач,скок дъга,и хиляди тъкива,и отсечките спринтове и работата става
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Сваляне на килограми

  1     Мнениеот tanovsky на 20 Юни 2014, 08:23

Момчето тренира муай-тай. Десет минути активна работа на чувал е по-ефективна от всякакви спринтове. Явно е постигнал оптимално тегло - тегло/ръст/кости/мускули, като от тук нататък отслабването става трудно без химия и диета. Т.е. упражненията най-вероятно вече не са ефикасни.
Аватар
tanovsky
 
Мнения: 102
Регистриран на: 22 Яну 2013, 15:50
Град: София

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот PLATINUM на 20 Юни 2014, 18:38

Намаляваш приемането на месо и месни продукти /салами, кренвирши, наденици/, и увеличаваш това на зеленчуците /по възможност сурови/. Ако ядеш месо гледай да е телешко, или пилешко, но в по-малки порции, също може и черен хляб /не повече от 2 филии на ден/. Гледай последното ти ядене да е към 19.00 най-късно. На мен този начин ми помага много, за около 3 месеца свалям м/у 6 и 10 кг без да гладувам, зверски. УСПЕХ!!!
PLATINUM
PLATINUM
 
Мнения: 29
Регистриран на: 28 Сеп 2009, 09:33
Град: Пловдив

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот Ro на 20 Юни 2014, 20:35

Това с намалянето на месото са пълни глупости.. по тоя начин няма да си набавяш необходимите протеини и ще свалиш и мускулната си маса.По-скоро направи една нисковъглехидратна диета , виж в bb-team пише много неща. Можеш и за закуска да хапнеш овес с малко мед (за вкус) , после няква ябълка или банан. По обяд ядеш пилешко филе със зеленчуци-домати или краставици. Преди тренировка пак хапваш пилешко ама прибави малко ориз или картофи (въглехидрати за сила и енергия преди тренировка) , можеш и ядки малко да изядеш. След тренировка пиеш протеин ако имаш и пак хапваш нещо. Вечерта примерно риба със салата. Можеш да разнообразяваш с телешко или свинско (нищо, че свинското е малко по-мазно , не ми се вярва да ти повлияе). Пий мляко, яж яйца и най-много 1 филия хляб дневно. Важното е да ядеш често по малко и да се храниш чисто - без тестени храни и закуски , както и без сладко! Въпреки, че аз си правя през седмица по един cheat day ;)
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот VAm на 20 Юни 2014, 20:41

Ro написа:Това с намалянето на месото са пълни глупости.. по тоя начин няма да си набавяш необходимите протеини и ще свалиш и мускулната си маса.По-скоро направи една нисковъглехидратна диета , виж в bb-team пише много неща. Можеш и за закуска да хапнеш овес с малко мед (за вкус) , после няква ябълка или банан. По обяд ядеш пилешко филе със зеленчуци-домати или краставици. Преди тренировка пак хапваш пилешко ама прибави малко ориз или картофи (въглехидрати за сила и енергия преди тренировка) , можеш и ядки малко да изядеш. След тренировка пиеш протеин ако имаш и пак хапваш нещо. Вечерта примерно риба със салата. Можеш да разнообразяваш с телешко или свинско (нищо, че свинското е малко по-мазно , не ми се вярва да ти повлияе). Пий мляко, яж яйца и най-много 1 филия хляб дневно. Важното е да ядеш често по малко и да се храниш чисто - без тестени храни и закуски , както и без сладко! Въпреки, че аз си правя през седмица по един cheat day ;)


Поклон пред гранд мастъра

Сериозно,ти пробвал ли си ниско въглехидратна диета
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот Ro на 20 Юни 2014, 21:46

VAm написа:
Ro написа:Това с намалянето на месото са пълни глупости.. по тоя начин няма да си набавяш необходимите протеини и ще свалиш и мускулната си маса.По-скоро направи една нисковъглехидратна диета , виж в bb-team пише много неща. Можеш и за закуска да хапнеш овес с малко мед (за вкус) , после няква ябълка или банан. По обяд ядеш пилешко филе със зеленчуци-домати или краставици. Преди тренировка пак хапваш пилешко ама прибави малко ориз или картофи (въглехидрати за сила и енергия преди тренировка) , можеш и ядки малко да изядеш. След тренировка пиеш протеин ако имаш и пак хапваш нещо. Вечерта примерно риба със салата. Можеш да разнообразяваш с телешко или свинско (нищо, че свинското е малко по-мазно , не ми се вярва да ти повлияе). Пий мляко, яж яйца и най-много 1 филия хляб дневно. Важното е да ядеш често по малко и да се храниш чисто - без тестени храни и закуски , както и без сладко! Въпреки, че аз си правя през седмица по един cheat day ;)


Поклон пред гранд мастъра

Сериозно,ти пробвал ли си ниско въглехидратна диета



хехе що ми копираш определенията lol пробвал съм да , що?
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

Re: Сваляне на килограми

  1     Мнениеот jamski на 22 Юни 2014, 01:57

Бягането има файда за сваляне на килограми защото се обезводняваш и олекваш, особенно ако е с неопрен. Преди така бях 68 килограма като тичах с неопрен по 40 мин и отгоре на пътеката. Като спрях и веднага станах 74-75... но от това ще изгориш мусколна маса ще станеш безформен и мек и силата ще ти падне 100 % не знам за какво ти е.. да упражнения тип INSANITY и HIIT ще помогнат много повече за сваляне на корема и за добра визия даже и сила ако това търсиш, но не толкова със свалянето на кг(вода)
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот VAm на 22 Юни 2014, 13:00

jamski написа:Бягането има файда за сваляне на килограми защото се обезводняваш и олекваш, особенно ако е с неопрен. Преди така бях 68 килограма като тичах с неопрен по 40 мин и отгоре на пътеката. Като спрях и веднага станах 74-75... но от това ще изгориш мусколна маса ще станеш безформен и мек и силата ще ти падне 100 % не знам за какво ти е.. да упражнения тип INSANITY и HIIT ще помогнат много повече за сваляне на корема и за добра визия даже и сила ако това търсиш, но не толкова със свалянето на кг(вода)


Съгласен съм,с упражнения тип айробика ще има най много ефект,само мисля че неопрена не ти трябва,и това за водата също мисля че не е така,грешно се свързват нещата,потене с ослабване,а неопрена повишава температурата и нарушава естественото охлаждане на организма,имаше статия за това ще я потърся и ще я постна
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

ПредишнаСледваща

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта