Най-големият сайт за бойни спортове

       

Lean Muscle X

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Lean Muscle X

  0     Мнениеот podrisko85 на 03 Сеп 2013, 13:32

Здравейте на всички!

Интересува ме дали някой от вас е ползвал вече продукта от заглавието. Четох разни статии на американски сайтове и оставам с впечатлението, че всички са луднали по комбинацията от два продукта които горят мазнина и надграждат мускулна маса БЕЗ НИКАКВИ ТРЕНИРОВКИ. Оставяйки настрана розовата част на нещата пишат, че били организчни добавки и никой дума не споменава за стран ични ефекти или нещо негативно. Един вид, всичко е песен.
Отдолу прикачвам линкове към една от статиие, за да може да се убедите сами.
http://menslifeandhealth.com-link.pw/uk/bodybuilding/leanmuscle-testforce.html
Аз, лично, не разбирам нищо от добавки и генерално хранене, пил съм само амино или анимал пак по време на усилена подготовка.
Някой може ли да даде мнение?
Аватар
podrisko85
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Юни 2013, 19:57
Град: Sofia

Re: Lean Muscle X

  0     Мнениеот Raikon на 03 Сеп 2013, 17:33

Видя ли, че ставаме супермени, без да си мръднем гъза само да купим продукта и ми е ясна работата .... То тогава фитнес-залите щяха да са фалирали и всички на плейстейшаните щяха да са аполони ! :)
Raikon
Raikon
 
Мнения: 6
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 10:54
Град: Plovdiv

Re: Lean Muscle X

  0     Мнениеот podrisko85 на 04 Сеп 2013, 21:57

е, че най добрата форма се прави на х бокс с много кфс и повече фифа :) просто последните седмици за пореден път докато си ровя в интернет попадам на информация за тези препарати и оставам с впечатлението, че хамериканците са полудяли по тях и никой нищо не споменава за странични ефекти. дето се вика прекалено хубаво за да е истина.
От друга страна кой знае какви върхове са достигнали американските химици, особено като се има предвид, че това е военна разработка. Да не се окаже някакъв модерен амфетамин...
Аватар
podrisko85
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Юни 2013, 19:57
Град: Sofia

Re: Lean Muscle X

  0     Мнениеот Raikon на 05 Сеп 2013, 13:56

Нищо чудно .... а бе стой далече от тези работи и си прави нещата както трябва с хубава хранителна диета, тренировчици и си перфектен. Че хората от много зобане сега ходят по доктори за черен дроб, кръв и още 100 неща ....
Raikon
Raikon
 
Мнения: 6
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 10:54
Град: Plovdiv

Re: Lean Muscle X

  0     Мнениеот namal на 29 Окт 2014, 15:44

И к'во, да не ядем соя ли ?
Разбирам, че искаш да рекламираш блогчето си, но фитоестрогените и совеите изофлавони, за които говориш, са доста слабо затъпени в съдържанието на соята и биха имали подобен ефект само при прекомерно консумиране т.е нечовешка злоупотреба. Като част от хранителния състав на соята, те се свързват единствено със здравословни ползи.




_____________________________________
namal
namal
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Окт 2014, 15:33
Град: denmark


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта