Най-големият сайт за бойни спортове

       

кои са мулти профилите на доктора в момента?

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

кои са мулти профилите на доктора в момента?

  1     Мнениеот КолетоДжипса на 08 Фев 2017, 16:05

Искам да отворя тази тема, защото всички знаем, че доктора пише поне от 20 профила. Преди беше така сега е пак същото. В тази тема призовавам всеки който се съмнява в даден профил, че е мулти на доктора да го напише тук. Така ще си помагаме взаимно с разобличаването на палячото :DD
Аватар
КолетоДжипса
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2016, 19:08
Град: София

Re: кои са мулти профилите на доктора в момента?

  1     Мнениеот КолетоДжипса на 08 Фев 2017, 16:07

Така първите от мен са
Randy
Justiseee
Rusln4
Pitbulll
бобчо
Fanboy
Аватар
КолетоДжипса
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2016, 19:08
Град: София

Re: кои са мулти профилите на доктора в момента?

  1     Мнениеот TheKing на 08 Фев 2017, 16:13

Randy
Justiseee
divich
Fanboy
Pitbulll
Аватар
TheKing
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Фев 2017, 14:52

Re: кои са мулти профилите на доктора в момента?

  7     Мнениеот Каньо на 08 Фев 2017, 16:20

Майка ти
На майкати путката
Путката на майка ти
Аналната принцеса сестра ти
Сутеньора ти
Психотерапевта ти
Директора на дома ти в четвърти километра
Пхахаха шизофреник разкрива брат си....удари дъното кольо мангала.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: кои са мулти профилите на доктора в момента?

  7     Мнениеот doktora70 на 09 Фев 2017, 00:29

На тоз изнасиления пак само профили са му в главата - пачаврата иска да изкара че само един човек го гаври за това казва че всички хора и по-точно акаунти, които го гаврят са на един човек - да ама не, гаврят го много хора и всички го научиха че е олигофрен! Иначе трябва да ви е ясно на всички, че Феновете на гърбавата коза са най-много двама трима в сайта - фалшиви мултиакаунти с фенове на козата има в изобилие! Ало изнасиления палячо - книгата започна ли да я пишеш, стига с тези постни теми - искам книга да напишеш за мен и вътре всичко подробно да опишеш как си бил насилван и унижаван от всички - как сме те подмятали като мръсен парцал!
Тъпо ли ти е че съм ти блокирал всичките акаунти и не ти чета помиите? Почти никой не те отразява вече - в началото ставаше за гаври, сега вече и за това не ставаш! Гледам двама трима ти пишат още ама и те ще те научат че си болен олигофрен и смотан интернет мишок! Напълно безинтересен си ми, нямаш интелекта и мозъка да бъдеш дори един прост трол - ти си на много по-ниско ниво - срамувам се че съм си губил времето със смешна отрепка като теб!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: кои са мулти профилите на доктора в момента?

  0     Мнениеот КолетоДжипса на 09 Фев 2017, 12:18

Хахахахахахахаха клоунче, клоунче ти хубаво си ги редиш тука, но кой заблуждаваш? Осъзнай се, целия сайт ти се смее вече! Не за мен пускат теми където очевидно си говориш сам от 10 профила. Това са доказателства, аз не си измислям, докато твоето са си празни приказки без покритие. Личи си и злобата която иливаш докато пишеш, защото вече никой не ти се връзва на маниполаците. Няма вече на кой да промиваш мозъци, всеки те разбра как действаш lol lol lol lol lol феновете на Макгрегър били двама трима хахахахахха от къде тая злоба незнам, сигурно защото си болен :DD
Аватар
КолетоДжипса
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2016, 19:08
Град: София

Re: кои са мулти профилите на доктора в момента?

  5     Мнениеот doktora70 на 09 Фев 2017, 15:41

Парцал, ако коментара ти е за мен (което е много вероятно), ти напомням че няма никакъв смисъл да си губиш времето да ми отговаряш - блокирал съм те болна пачавро с всичките ти смешни акаунти, както и другите за които имам съмнение че са твои, за да не ти чета помиите! Реших от известно време, че само аз ще ти пращам помия и да не приемам такава обратно - на тази схема съм минал и ми е супер, защото така мога да се гавря с тролове и олигофрени като теб колкото си искам, а те не могат! Книгата започвай да пишеш и я пускай на пазара - заглавието трябва да бъде " "Дневника на един изнасилен палячо" Ааахахахахаха
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: кои са мулти профилите на доктора в момента?

  0     Мнениеот КолетоДжипса на 10 Фев 2017, 07:36

Много се радвам че си ме блокирал, но пък така хубавичко си ми отговаряш. :DD
Иначе много си заблуден, моите коментари не са насочени директно към теб, а към всички съфорунмници. Целта ми е всеки посещаващ сайта да знае, че тука има един палячо който се опитва да промива мозъци чрез мулти акаути. А пък дали ти четеш ми е все тая. Важното е все повече хора да разберат какъв си, да не ти обръат внимание и да се гаврят с теб. :DD
Айде сега чакам отговор, въпреки че няма д ми прочетеш коментара :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD
Аватар
КолетоДжипса
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2016, 19:08
Град: София

Re: кои са мулти профилите на доктора в момента?

  4     Мнениеот pitbulll08 на 10 Фев 2017, 22:18

Тоз болния шизофреник скоро никой не му е срал в гнусната уста и не издържа... от сума ти време не го ебавам за жив ,той още ми споменава никнейма. Смятай колко трябва да си асоциален и отхвърлен за да си губиш времето с такива неща. Слагам ти го между кривите зъбаци, хюмне болно.
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: кои са мулти профилите на доктора в момента?

  0     Мнениеот doktora70 на 11 Фев 2017, 04:45

Всичките тези акаунти които ще прочетете са на не повече от двама трима човека!
Изброените акаунти са блокирани и няма никакъв шанс да прочета техен коментар, няма смисъл да се хабят и да си губят времето:
Блокирани:
Arsov19
AVRAMA
AXEZZ
АтанасАтанасов
bingos
BioTech
BoxingFan
Boxior4eto
BUL7
Chrox
DBoksiora
deadohiosky
dickstick
DVE
Enthusiast
FanBoy
FoXa
Georgi34
Haker4o
Intrigant
kaskata
kaskatanew
Kikasi
kopraitewaribcheta
Kora
kozanostra
kris0
miteto88
N7Hristov
NoLove
nqmamspirachki
Ntrn
perseti
Ragnar
Raziele
rdslvgg
refreshed
RSS
Rua
ruslani4
Sonic
Strend
Tamanzev
Thekickboxerr
TheNotoriousCM
TheWarrior
Thingie
Thingy
Tresh
tri
Ty
КолетоДжипса
колюгипса
ЗоБдоГроб

Акаунти направени от болния олигофрен, които също са блокирани въпреки че вече не ги използва
doкtora70
docktora
psihodoktor
doctora70
doktorohboli
Психара70
ПсихологАниВладимирова
ветеринаря69
UROLOG71
МедицинскатаСестра70
doktoricata70
doktor70
Iudvefira
ludvkenefa
geivefira
ludatavefira
lutvefira
Psiholudvefira
psihovefira
KANIOKAVALA
КаньоДебелия
наканьомайкаму
каньолапнипишков
каньосланинаря
Бачкатор
КипърскиКенеф
КипърскаМома
КипърскиМанаф
vilkatakurva
vilkatakurvata
viIkata
vilkataa
t0lkin
tolcin
toIkin
tolkincunt
teixeirapederast
teixeirakurva
teixeirakurvata
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 0 госта

cron