Най-големият сайт за бойни спортове

       

Има ли надежда за мен

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Има ли надежда за мен

  0     Мнениеот Вълка на 07 Яну 2017, 13:24

Здравейте.
Искам да задам няколко въпроса относно годините за тренировки. От малък ме влече спорта (ММА най-вече), но така и нямах възможност да тренирам и да се реализирам. Защото когато и да спомена пред родителите си за нещо подобно те категорично отказваха. Та въпроса ми е ако сега започна да тренирам да ли ще имам времето да постигна спортни успехи и да сбъдна мечтите си така да го кажа. На 21г. 65 кг. От 12 годишен ме влечеше физическата работа. Едно от любимите ми неща беше да ида в гората и да довлача възможно най голямото парче клон до вкъщи и да увисна от умора като сопол на хремав нос. През свободното си време ходих да товаря балли абе всичко що е тежко за мен там си завирах носа. От 2 години тренирам лостове но не много, защото и работя с тежки железа като цяло (арматурист). Воля, дисциплина всичко го имам впъти повече, веднъж (преди година) обмислях да кандидатствам във френския легион, но май това си е прекалено. От 2 месеца работя в Австрия като помощник подковач (също тежка работа). И така предполагам че ви стана ясно за какво иде реч. Чакам вашите мнения критики аргументи
Вълка
Вълка
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Яну 2017, 13:00
Град: Казанлък

Re: Има ли надежда за мен

  0     Мнениеот lutador на 07 Яну 2017, 19:29

Никога не е късно. Това всеки един човек трябва да го знае. Но все пак зависи и с каква цел искаш да тренираш. Дали да ставаш състезател дали професионален боец или просто любителски. Трябва да си наясно с каква цел искаш да тренираш. Относно това за френския легион, просто не си заслужава. Хора с най-силната психика се връщат болни пък камо ли някой, който не е стабилен психически. Пожелавам ти успех и не го мисли толкова. Отиваш и тренираш. ;)
Аватар
lutador
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Авг 2014, 22:12
Град: София


Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта