Най-големият сайт за бойни спортове

       

Кой какво е тренирал

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Отрепка си ти

  0     Мнениеот VAm на 13 Юни 2014, 17:35

българиец написа:Не, бе, не се заяждаш, просто си толкова тъп и жалък, че си се хванал сега да ме следиш мен пък къде какво пиша. И, кретенчо, за да твърдиш подигравателно, че някой е по всичко компетентен, то може да е само ако ти наистина си по-навътре в нещата и виждаш какво не му а наред, така че излиза, че ти си големият всезнайко.

Ами която и тема да отворя ти все си компетентен
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот българиец на 13 Юни 2014, 18:05

Ма не пропускаш да се изкажеш като по-компетентен. А където и да ти прочета мнение - един съвет не си дал.

Сънрайз, какво ще ме тровиш - зор ли ти е като ни се разминават разбиранията да е твоето или да си по-по? За мен единствените дразнещи тука са няколкото, които са слепи фенове на... и сам ще се сетиш, както и поведение, което критикува от позицията "аз съм голямата работа, пък ти си смешник", но няма нищо солидно в подкрепа на това.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот VAm на 13 Юни 2014, 21:26

българиец написа:Ма не пропускаш да се изкажеш като по-компетентен. А където и да ти прочета мнение - един съвет не си дал.

Сънрайз, какво ще ме тровиш - зор ли ти е като ни се разминават разбиранията да е твоето или да си по-по? За мен единствените дразнещи тука са няколкото, които са слепи фенове на... и сам ще се сетиш, както и поведение, което критикува от позицията "аз съм голямата работа, пък ти си смешник", но няма нищо солидно в подкрепа на това.



Мой човек ти виждаш ли какво пишеш ве,ти разбираш от всичко,нормално ли ти звучи,категорични мнения даваш,ай разбирам да е едно ама ти от всичко,контузии,бокс,самбо,борба,карате,сухожилия,тренировки има и още
разбираш ли че си феномен,виж на всяка тема си ти,и то само категорични мнения,целия сайт се е превърнал в нищо,не може така,затова хората който разбират не пишат вече в този сайт,никога не съм твърдял и не съм се изказвал категорично,на 32 години съм,тренирам от малък,И ОТ НИЩО НЕ РАЗБИРАМ,единствено от личен опит се изказвам,само деца до 18
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот българиец на 13 Юни 2014, 22:20

"Категорични"? Това са мнения, базирани на опит и личностна преценка, да съм задължавал някого за нещо? Особено пък за граплинг стиловете съм изказвал единствено предпочитания, на базата на мнение, но нищо кой знае какво, защото не съм навътре много. А ти гледаш ли се как за каквото и да се изкажа ми казваш, че е прекалено? Пак ти го повтарям: това означава, че разбираш повече, за да твърдиш, че не съм прав, а ако не е така, то само бръщолевиш, което всъщност правиш.

Аз имам и сухожилия, и кости, и мускули, спортувам, имал съм и травми. Нищо ненормално дотук.

Сайтът какъв е е друга тема, но не допринасяш за по-добрия му имидж. А като казваш, че онези, които разбират, не пишат - ми значи не си от разбиращите, в такъв случай - трай си и не давай оценки. Всеки може сам да прецени кое и кой на страницата колко е сериозно, а че ти не разбираш от нищо - няма как да бъде иначе, личи си по грамотността ти, културата ти. Все тая от колко време тренираш, не те е обогатило явно много като характер.

Има и други, на които не съм приятен, които са неприятни на мен или други, но както виждаш, като цяло си траем, само ти си заревал като вдовица за ***.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот VAm на 13 Юни 2014, 22:46

българиец написа:"Категорични"? Това са мнения, базирани на опит и личностна преценка, да съм задължавал някого за нещо? Особено пък за граплинг стиловете съм изказвал единствено предпочитания, на базата на мнение, но нищо кой знае какво, защото не съм навътре много. А ти гледаш ли се как за каквото и да се изкажа ми казваш, че е прекалено? Пак ти го повтарям: това означава, че разбираш повече, за да твърдиш, че не съм прав, а ако не е така, то само бръщолевиш, което всъщност правиш.

Аз имам и сухожилия, и кости, и мускули, спортувам, имал съм и травми. Нищо ненормално дотук.

Сайтът какъв е е друга тема, но не допринасяш за по-добрия му имидж. А като казваш, че онези, които разбират, не пишат - ми значи не си от разбиращите, в такъв случай - трай си и не давай оценки. Всеки може сам да прецени кое и кой на страницата колко е сериозно, а че ти не разбираш от нищо - няма как да бъде иначе, личи си по грамотността ти, културата ти. Все тая от колко време тренираш, не те е обогатило явно много като характер.

Има и други, на които не съм приятен, които са неприятни на мен или други, но както виждаш, като цяло си траем, само ти си заревал като вдовица за ***.



Ти не си човек да разбереш

Значи от тук нататък ще те правя мое дете и ще ми викаш татко
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот galvanit на 16 Юни 2014, 09:37

Като малък самбо и джудо :)
galvanit
galvanit
 
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Юни 2014, 09:21
Град: София

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот българиец на 16 Юни 2014, 15:16

На фона на твоя потенциал, Вам, определено не съм човек, а поне полубог. lol
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот VAm на 17 Юни 2014, 16:16

българиец написа:На фона на твоя потенциал, Вам, определено не съм човек, а поне полубог. lol



ХАХАХАХ

полубоККККККК
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

СМАРТ МРАСНА АД БАДИ !!!

  0     Мнениеот българиец на 17 Юни 2014, 17:52

ад боклик !!!
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот molly69 на 19 Юни 2014, 18:23

Карате и самбо!!
molly69
molly69
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Юни 2014, 18:05
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron