Най-големият сайт за бойни спортове

       

Споделете ваша героична постъпка !!!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Споделете ваша героична постъпка !!!

  2     Мнениеот ludvefira на 08 Яну 2016, 23:36

Саше ти си пич и никога не съм се съмнявал в правилната ти преценка. Знаеш ли кое обаче в случая ме радва най-много? Радва ме това, че Тишо /Аврама/, ме обвини, че с тебе сме като баща и син lol
Наздраве приятелче!
;)
Последна промяна ludvefira на 17 Яну 2016, 18:21, променена общо 1 път
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Споделете ваша героична постъпка !!!

  2     Мнениеот faro на 09 Яну 2016, 00:14

Мерси Ицак, наздраве и да живее АЛДО !
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Споделете ваша героична постъпка !!!

  0     Мнениеот AVRAMA на 19 Яну 2016, 16:54

Санде,ако към картата на гърбът примерно имаше и четирицифрен номер,би ли се изкушил с бейсболна шапка да провериш за всеки случай наличноста по сметката или последните транзакции?
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: Споделете ваша героична постъпка !!!

  1     Мнениеот faro на 19 Яну 2016, 17:35

Щях да сложа и качулката
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Споделете ваша героична постъпка !!!

  1     Мнениеот rema на 19 Яну 2016, 19:13

AVRAMA написа:Санде,ако към картата на гърбът примерно имаше и четирицифрен номер,би ли се изкушил с бейсболна шапка да провериш за всеки случай наличноста по сметката или последните транзакции?

Попитали Платон, ако е затворен за наколко месеца в една стая с много красива жена би ли издържал на изкушението. Той казал : даже и да издържа никой няма да ми повеярва ;)
Аватар
rema
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Фев 2013, 15:17
Град: Велико Търново

Re: Споделете ваша героична постъпка !!!

  0     Мнениеот vilkata на 19 Яну 2016, 20:35

Веднъж извадих един пумяр от устата на питбула на един прятел.Не е кой знае какво героиство, ама една овца се разписка, че щяла да извика полиця.А гадта за благодарност, че я спасих ме ухапа.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Споделете ваша героична постъпка !!!

  6     Мнениеот Каньо на 19 Яну 2016, 21:12

Еми аз няма с какво толкова да се похваля..
Бях в София един уикенд ,минавам през Владая обаче огладнях много ,гледам една автобусна спирка насядали няколко старци ,възрастни хора,пият водка ,менкат си една бутилка ,до спирката малко хранително магазинче ,минавам покрай старците поздравихме се.Викам си чакай да влезна в магазинчето да взема някой кроасан да хапна,обаче на вратата се разминавам с некъв пич ...висок около 150-155 см 100-110 кила ,уникално телосложение ,истински Аполон ,на врата му няколко капачки вързани със сезал ,а на всички капачки с черен маркер пише с римско..1 во място .Бута се в мен и ми ви ка ...абе ей знаеш ли кой съм ? Е па аз ...е как кой ...Георги Софкин ,а старците викат отстрани ...абе чуждоземецо това е Владо борцовата надежда на Владая ,учудих се и влезнах в магазина.Излизам след малко и кво да видя ...този Владо взел водката и се дърли на дядовците...и крещи искам пикооооо ..в следващия момент си събу пликчето и си разпери малкото достойнство,аз му се сопнах и тва като хукна и не го видях.Останах доволен ,но един дядо като се развика ,абе момко защо прекъсна програмата му ,след чурката обича да се надупва и да го дупчим с бастуните...като взеха да ме псуват и аз избягах .За съжаление взех и малката радост на хората ,а исках добро да направя.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Споделете ваша героична постъпка !!!

  2     Мнениеот ludvefira на 19 Яну 2016, 21:19

Кво ма напрай ти бе човек lol lol lol
Ебахти разказа майна lol lol lol

Знаеш ли обаче кое е най-странното...? Ами как кое - и аз мисля да отида до това магазинче :DD
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Предишна

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron