Най-големият сайт за бойни спортове

       

Най-яките коментари от потребители!!!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  2     Мнениеот Unscarred на 16 Мар 2016, 17:02

Ехх, весели спомени...


Aramis:

Мишока е побеждавал стотици майстори по бойни изкуства от целия свят, а вие му се смеете.
Името му се споменава със страх във всяка зала по цялата Земя. В едно интервю Сонен и Силва загърбиха враждата си и казаха с ръка на сърцето, че Мишока е техния кумир и като пораснат големи искат да станат като него. В автобиографичната си книга един анонимен американски войник от подразделението на тюлените, беше написал истината за смъртта на Кадафи. По време на операцията, в която участвал и Мишо, той сам самичък обезвредил лидера заедно със неговите бойци, като се врязъл с главата напред срещу куршумите. Изтрепал всички със борчески хватки и тухли.

-------------------------------

Kuzman:

Мишока притежава тераси и бизнес бе, не го ебавай. Ти кога ще спреш да тормозиш тоя човек ? Той само иска да си чете житиетата и да пребива майстори, но те пък си го заслужават, заради дойни изкуства. Айде иди и ти в Милано да четеш житиета и цял форум да ти завижда ? Айде имай и ти тераси и борба ?
lol

--------------------------------

Aramis:

Кузман, не ме ебавай! Ще се скараме с тебе! Аз също съм работил във фабрика, ако искаш да знаеш. Спечеленото го вложих в бизнес, тук в България. Инвестирах в тераси. Към момента имам четири, една много голяма, която е лично за мен и три по-малки(но все пак по-големи от апартамента ти). Тях ги продавам. Едната с специализирана за бидони със кисело зеле(това е патриотично), а на другите може да се тренира с роднини след като си изгледал някое и друго клипче с техники. После заминах за Горно Милано(подобно на Горни Лозен) и там станах охрана в една кръчма. Тебе от там те знам. Ти бачкаш също охрана в най-конкурентното ни заведение от Долно Милано. Чувал съм за теб. Биеш черни колани като се врязваш с главата напред, но ти сигурно също знаеш за мен. Аз бия Муай тайци, джудоки и кунг фу монаси от Шао лин, като ги целя с тухли и им правя суплеси.

------------------------------------

Kuzman:

Значи ти си бил тоя ? Говорят за теб, наистина. Шефчето тука разправяше за едно момче с тераси, дето тренира борба свободен стил с баба си и диетата му е кисело зеле и житиета и пребива барети и нинджи, но аз реших, че става дума за Мишока. После, обаче, наистина ми казаха, че ползваш и тухли. Тук разбрах, че не става въпрос за Мишока, защото той ползва светата книга, че да наказва злодеите.
Явно и двамата сме последователи на светия Плъх. Искаш ли да си направим секта и да го издигнем в култ ? Всяка сутрин ще тренираме по великата му тренировъчна програма, но вместо да отброяваме повторенията, ще изпълняваме упражнението, рецитирайки някой пасаж от Стария Завет. После ще се групираме в сектантския ни храм (в който ще има големи статуи на мишки) и ще гледаме НЕПРОМИВАЩИ мозаците ни клипчета от youtube и ще ги прилагаме на бабите, стрините и вуните си.
Какво ще кажеш ?
Аватар
Unscarred
 
Мнения: 72
Регистриран на: 22 Дек 2011, 11:35

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  4     Мнениеот worldworrior на 28 Мар 2016, 07:38

Коментар на doktora 70

Е нали трябва да събуди интерес и да вдигне малко шум около себе си, да напомни какво е постигнал - не виждам да обижда или унижава някого, нито да казва нещо което да не е истина! Какво обиждате пак по инерция като видите човек с по-тъмна кожа от вашата! Смешно е да се сравнява Алдо с българските цигани - защото нашите манговци лежат по цял ден пият, пушат и крадат, а Алдо сигурно се труди колкото за 10 човека и си вади парите с пот, кръв и честен труд! Правете малко разлика , имам чувството че чета коментарите на ядосани 5 годишни деца, на които майките им не са им купили бонбони!
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  4     Мнениеот faro на 11 Апр 2016, 16:26

http://prikachi.com/images.php?images/266/8746266P.png
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  3     Мнениеот worldworrior на 12 Апр 2016, 07:42

faro написа:http://prikachi.com/images.php?images/266/8746266P.png

Виц на деня lol
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  3     Мнениеот faro на 12 Апр 2016, 16:03

Има още

http://prikachi.com/images.php?images/212/8748212b.png
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  3     Мнениеот faro на 14 Апр 2016, 20:53

Отвсякъде извират

http://prikachi.com/images.php?images/506/8752506N.png
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  5     Мнениеот faro на 27 Апр 2016, 23:39

от: tolkin (91.139.223.xx) ☹47преди 25 минути
Зоба крадеца, вика дръжте крадеца! Точно ти ли ше ми говориш за комплекси е, тапет! Най-дребната душица и нещастник в тоя сайт! Човека, който показва чужди снимки и лъже, че е той! Това не е другите да не те харесват, това е самия ти да не се харесваш! Да те е срам от самия себе си! Това е висша форма на комплекси! Душевна трагедия! Да не говорим, че разправяше тука, че имаш пари, имоти, ТТта, Q8ци... И хората те разкриха, че лъжеш, че си една дребна въшка и това са ти само мечтите! А?! Спомняш ли си, жалкар!? И имаш очи да говориш! Кажи, защо лъжеш и се изкарваш такъв какъвто не си?! М?! Искаш хората да си мислят, че си нещо, но самия ти дълбоко в себе си знаеш, че си едно нищо! Пробвал си поне с химия да напрявиш тяло, но както със всичко до сега в живота ти, си се провалил и с това! Без да разбирам от тия неща, само като ти видя кривата ръка и ми става лошо! Ръката ти от лакетя надолу е като на анорексичка! Смешен! Сигурен съм, че не се гледаш в огледалото, щото те избива на рев! Ако си снимаш лицето, на снимката ше излезе едно черно петно! Убитак! Седнал да ми говори... Мен не ме е срам от себе си и не се притеснявам да застана с истинското си лице! Не лъжа и не се представям за някой друг! Квото съм казал е истина и мога да го докажа! Доволен съм от живота си и му се радвам... Здрав съм, имам здраво и сплотено семейство и жена, която ме обича! От материална гледна точка също съм добре! Имам пари, имам всичко, което ми е нужно и не се лишавам от нищо! С две думи съм щастлив човек! За разлика от теб, цървул скъсан! Колкото и да злобееш и нареждаш си оставаш една отрепана скрита мишка, която църка и се самоизяжда от вътре, от самосажъление! Човека, който цял живот си мечтае да бъде... Но никога няма да бъде! Това си ти, отрепко! Нещастник си, момче... И нещастник ще си останеш!
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  2     Мнениеот worldworrior на 28 Апр 2016, 07:03

^
Не се ебавайте с tolkin :D
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот Tancred на 28 Апр 2016, 21:48

Коментар на TheRebel в новината

"Реферка отнася случайно дясно кроше"

Здрава брадичка има тая, баси! Травис Браун ги харесва такива.
Аватар
Tancred
 
Мнения: 11
Регистриран на: 20 Фев 2013, 17:34

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот колюгипса на 30 Апр 2016, 11:33

:) :) :) мале мале толкин и фаро вие сте най големите нещастници в тоя сайт. рядко може да се види коментар изпълнен с толкова завист и омраза към човек който дори не познавате. Само по коментарите ви разбирам колко ви е зле живота и какви мизерници сте хахахах така се смях докато четях, такова нареждане без покритие няма, егати злобарите. Тоя пък фаро е толкова тъп, че сам нищо не може да напише и ззатова копира чужди коментари. Много е зле момчето, злобата го е изкривила тотално. lol lol lol
Аватар
колюгипса
 
Мнения: 15
Регистриран на: 01 Окт 2015, 19:24

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron