Най-големият сайт за бойни спортове

       

Най-яките коментари от потребители!!!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  3     Мнениеот Каньо на 14 Май 2016, 17:30

Ро....обаче шебека е забавен,смехурко,смехурко2...тоз паткар вече изпитва трудности да си измисля имена.Най забавен е като каже че този сайт били само спортисти... Сега как ли е отворил консерва русенско варено,опекал си филийка хляб с свинска мас отгоре,излегнал се върху скъсания дюшек и се чуди с кого да се заяде....много болно момче....
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  2     Мнениеот vilkata на 15 Май 2016, 21:36

GuillotineJoke
Щипката как изскочи от октагона да предизвиква шампиона ... и се сети, че вече той е шампиона ХахахахахХАХахахХА Алдо сигурно при вида на хърватина извън октагона, е решил, че идва и него да приспива с песничката "Аз съм Стипе, идвам от октагона, за да кажа лека нощ на шампиона" :D Но както за всички е ясно - тру чемпиън с 1 рунд игра и пиян кум срещу него - не ще да е много тру. Дано не си избере Рийма за първа защита, гледат ми се тутманици и баници с майстор пекар Вела. A Вердум да ходи да се съвзема с реванш срещу Хънт.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  0     Мнениеот Enthusiast на 23 Май 2016, 19:59

MartOh 0 от: MartOh ☹21преди 26 минути
Малки дечица като Габриелчо бързо ги връщах на планета Земя на ринга. Илюзийте, че можеш да обмислиш всяко движение като някакъв възвишен тактик се изпаряват след няколко балтии в кифлата.
Аватар
Enthusiast
 
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Ное 2015, 16:12
Град: Sofia

Предишна

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 6 госта

cron