Най-големият сайт за бойни спортове

       

Най-яките коментари от потребители!!!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Най-яките коментари от потребители!!!

  6     Мнениеот goldenglory на 30 Ное 2013, 11:41

Тук в тази тема можете да постнете коментар от сайта, който ви е направил впечатление или ви е развеселил по някакъв начин. Моля, да не забравите да посочите и автора на коментара!

Ето го моя фаворит:

от: frankshamrock
(62.73.111.xx) как може да наречеш "жалък" легенда в мма като Вандерлей Силва? Никога един спортист не може да каже такава дума за друг спортист. Ти си поредния изнасилен и малтретиран комплексар, който не може да се наложи в живота по никакъв друг начин освен с брутални свирки. Ако те срещна някъде такъв тукат ще ти извърта направо ще си събираш зъбите по тротоарите.
Аватар
goldenglory
 
Мнения: 201
Регистриран на: 14 Окт 2011, 02:45
Град: Хасково

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  5     Мнениеот ludvefira на 30 Ное 2013, 14:29

Хахахаха - това е верно много брутален коментар lol
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  5     Мнениеот Sunrise на 30 Ное 2013, 17:33

Н мене Еddix ми е фаворит от едно време. Ето негвия съвет към Кобрата как да се добере до мач с Кличко :D

На КОБРАТА му трябва реклама.За да се бие с Кличко мача трябва да се ПРОДАВА. Ако в Бг. бяхме богати и можехме да напълним зала с цени като в русия или германия.Досега 10 пъти да се е бил с Кичко. Но Кубрат си седи тихо и никой не го знае (поне масовката) която обаче купува БИЛЕТИТЕ и ППВюТо.
Да напсува Кличко.ДА се збие в бар в германия.Да си направи Фенска запомняща се прическа,да си направи татус на фейса.НЕЩО с което като го видят хората от 1вия път да го помнят. ИЛИ най-трудното да играе като Тайсън, а не силата да му е в 10тия и 11тия рунд ОМГ 10,11. Ако небеше Българин и ние нямаше да искаме да се бие с Кличкотата.
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот jamski на 01 Дек 2013, 12:22

:DD :DD добри са :DD
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  3     Мнениеот ludvefira на 01 Дек 2013, 14:31

Аз съм изчел доста брутални коментари и съм се смял доста, но не мога да не промотирам един стар мой любимец с когото доста често си спретвахме словесни двубои. Ето и един коментар от него - "Диазчето". :
вчера във Вип брадър Къци Въпцаров се бореше със Станка Златева! това е подобно на прайд едно време! Федор е като Станка а останалите са като Къци! а в ufc е обратното, Федор е Къци а останалите са като Станка сой го хване ше го бие хахаха
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  5     Мнениеот shadowfighter на 01 Дек 2013, 14:52

много яки коментари :)
Аз се сещам за един коментар на Oliva09. Някой беше написал че Мусаси има голям шанс да бие Джон Джонс и това рано или късно щяло да стане и Джонс не можел да се скрие. И oliva09 беше отговорил така:
-Мусаси единственото нещо, което може да направи в клетката с Джонс е да се развика със всичка сила за помощ! ;)
shadowfighter
shadowfighter
 
Мнения: 175
Регистриран на: 19 Окт 2011, 05:28

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  4     Мнениеот Красимир10 на 05 Дек 2013, 14:51

да се включа и аз с моя фаворит oliva09 и темата Jones vs Teixeira
''Искам да го навре в оградите и да го разцепи от лакти и колена. Тешейра направо да пищи обзет от ужас и паника. От там /както Густафсон/ да хукне да бяга на посоки с истерични писъци и крясъци за ПОМОЩ. От екипа му да викат: Бягай Гловър, той е зад теб, не се обръщай бягай, настига те, бягаййй, не спирай ще те изнасили ако те спипа, просто бягаййййй колкото можеш! И накрая да има хепиенд и /като Густафсон/ да се хвърли в прегръдките на екипа си разплакан и изплашен до смърт :))) ''
All the Good thinks in Live ,money can't Buy !
Аватар
Красимир10
 
Мнения: 59
Регистриран на: 21 Ное 2012, 10:55
Град: Варна

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  1     Мнениеот rema на 06 Дек 2013, 21:18

ludvefira:
Анонимко (95.42.172.xx)- кой си бе "мръсник" :)))

Анонимко (95.42.172.xx):
Ице, татко Стефчо съм!

Това за мене е върха :) :) :)! Едва ли ще видя нещо по забавно!
Аватар
rema
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Фев 2013, 15:17
Град: Велико Търново

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  4     Мнениеот Ro на 08 Дек 2013, 19:25

Анонимко (84.54.175.xx)3преди 14 дни
Джон Джоунс ще се оттегли, Паяка ще се оттегли, ГСП ще се оттегли, Петис ще се оттегли, но Кро Коп дори и след тях ще воюва по ринговете :D
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

Re: Най-яките коментари от потребители!!!

  2     Мнениеот BadrVelazques на 08 Дек 2013, 21:43

Така, аз ще се включа с коментар на моя любимец Олива! :)
За съжаление не помня точните думи, понеже беше преди месеци, затова ще цитирам по памет. Коментарът беше следният...

Алисия толкова я е страх от Цигано, че дори да е заспал няма да посмее да го удари, да не би якия бразилиец да се събуди и да я завлече под завивките! :DD :DD :DD
BadrVelazques
BadrVelazques
 
Мнения: 12
Регистриран на: 08 Дек 2013, 21:40
Град: mainatown

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта