Най-големият сайт за бойни спортове

       

Помогнете за упражненията и изпълнението им.

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Помогнете за упражненията и изпълнението им.

  1     Мнениеот nazapoipr на 05 Авг 2015, 06:17

Някой по-вътре в нещата може ли да ми даде отговори на следните въпроси? 1)Каква е разликата при набирания и скрипец когато лоста е пред врата или зад врата? 2)На трицепсово френско колко широк трябва да е самия хват и каква е разликата между по-широк и по-тесен? 3)За гърди с щанга когато е по-широк хвата в коя част влиза по към вътрешна или към външна? 4)При клек за бедрата кое е по-добро като се кляка до долу или само до някъде? 5)Какво упражнение да правя за най-долната част на корема? 6)Кое е най-доброто упражнение за трицепс което влиза най-много в главата над лакета, защото там ми е слабо развита? 7)Какво упражнение да правя за външна част на предмишница? 8)Разтваряне на дъмбели в страни за гърди в коя част на гърдите влиза външна или вътрешна? 9)Със силовата тренировка искам да съчетая и кардио на велото за 40 мин, преди силовата ли да правя вело или веднага след нея? 10)Пие ли се вода по време на тренировка и колко време след тренировка не се яде? 11)Пие ли се вода и течности по време на хранене? 12)Прав за бицепс с щанга широкия хват и тесния, кой къде влиза повече кой по-вътре и кой по вън в бицепса?
nazapoipr
nazapoipr
 
Мнения: 42
Регистриран на: 04 Авг 2015, 06:13
Град: ихтиман

Re: Помогнете за упражненията и изпълнението им.

  0     Мнениеот ttwe на 05 Авг 2015, 06:50

Набирания зад врат прецакват раменете. Дълбокия клек е задължителен. За по добра форма на гърдите кофи и диамантени лицеви опори. Зарежи трицепсовите упражнение, изолираните упражнения са за хора с минимум 3 години стаж в залата. Прави тяга и клек, ако искаш да растеж равномерно насякъде. Долна част на корема с вдигане на крака от вис, планкове и зависи от оборудването на залата. Силова с кардио не ми харесва като съчетание, но е ясно, че кардиото е след тренировка. Пие се вода по време на тренировка, на глътки, не да се наливаш с нев, ядеш при първа възможност, ако нямаш пари за протеин. Вода по време на хранене може да се пие до 500мл...след хранене не се пие минимум 2 часа.
Аватар
ttwe
 
Мнения: 29
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:24
Град: Sofia

Re: Помогнете за упражненията и изпълнението им.

  0     Мнениеот frankshamrock на 05 Авг 2015, 08:37

1- Зад врат натоварва повече вътрешната и горна част на гърба.
2- Френското го правя с хват широк колкото раменете.
3- По-широкият хват на лоста за гърди натоварва по-малко трицепса, аз предпочитам него.
4- Полу-клек натоварва предимно предната част на бедрата, но натоварва и колянната става повече.
5- Вдигаш или събираш/разтваряш краката от вис или от лег.
6- От лежанка избутване на щанга с хват на лоста (колкото раменете може и малко по-тесен).
7- Малка кофа с пясък с дълго въже спускаш и навиваш на пръчка от височина.
8- Разтварянето с дъмбели разтяга гръдните мускули на страни от там се получава клетъчно делене в тази посока, в по-продължителен период това оказва благоприятен ефект за обема и формата на гръдните мускули, стават по обемни на страни от единия край към другия в посока към рамото.
9- Винаги правя леко кардио и преди силова тренировка, защото сърдечния мускул и дейност се подготвят по-добре за голямо натоварване.
10- По време на тренировка се пие вода, но по няколко глътки и не студена.
11- Избягвам да комбинирам храна с вода.
12- Тесният хват за бицепс влиза повече във външната част и обратното. Аз правя с нормален хват (колкото раменете).
Аватар
frankshamrock
 
Мнения: 232
Регистриран на: 07 Мар 2009, 06:22
Град: pomorie

Re: Помогнете за упражненията и изпълнението им.

  0     Мнениеот Gentermen на 16 Авг 2017, 08:04

I know nothing is always right. Thoughts of people, the truth will come true.
Gentermen
Gentermen
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Авг 2017, 06:59
Град: Gentermen

Re: Помогнете за упражненията и изпълнението им.

  0     Мнениеот happyflower на 13 Ное 2017, 13:16

frankshamrock написа:1- Зад врат натоварва повече вътрешната и горна част на гърба.
2- Френското го правя с хват широк колкото раменете.
3- По-широкият хват на лоста за гърди натоварва по-малко трицепса, аз предпочитам него.
4- Полу-клек натоварва предимно предната част на бедрата, но натоварва и колянната става повече.
5- Вдигаш или събираш/разтваряш краката от вис или от лег.
6- От лежанка избутване на щанга с хват на лоста (колкото раменете може и малко по-тесен).
7- Малка кофа с пясък с дълго въже спускаш и навиваш на пръчка от височина.
8- Разтварянето с дъмбели разтяга гръдните мускули на страни от там се получава клетъчно делене в тази посока, в по-продължителен период това оказва благоприятен ефект за обема и формата на гръдните мускули, стават по обемни на страни от единия край към другия в посока към рамото.
9- Винаги правя леко кардио и преди силова тренировка, защото сърдечния мускул и дейност се подготвят по-добре за голямо натоварване.
10- По време на тренировка се пие вода, но по няколко глътки и не студена.
11- Избягвам да комбинирам храна с вода.
12- Тесният хват за бицепс влиза повече във външната част и обратното. Аз правя с нормален хват (колкото раменете).

Благодаря за методите. Ще се опитам да ги приложа.
happyflower
happyflower
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Ное 2017, 13:03
Град: Sofia


Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron