Най-големият сайт за бойни спортове

       

ИЗВАДЕНО РАМО

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

ИЗВАДЕНО РАМО

  1     Мнениеот selfmadeninja на 06 Мар 2015, 18:24

Здравейте преди 3 дни претърпях лукция на рамото докато се борих. При хвърляне подложих ръката си хоризонтално и последва това. Наместиха ми го в Пирогов няколко часа по-късно понеже се случи в планината и трябваше да сляза до София първо. Сега е обездвижено за около месец, а после следва рехабилитация. Чух много мнения, че вероятно никога няма да е същото и често извадено веднъж, рамото се вади постоянно. Честно казано се отчайвам, че може да не съм боеспособен повече. Ако има сред вас бойци, които са имали този проблем - моля ви споделете значи ли това край на бойните изкуства???
Аватар
selfmadeninja
 
Мнения: 10
Регистриран на: 15 Май 2014, 21:03
Град: sofia

Re: ИЗВАДЕНО РАМО

  2     Мнениеот pehi14 на 06 Мар 2015, 19:01

Три пъти съм си вадил рамото, докато бях спортист. Но това не сложи край на активната ми спортна кариера. Пазиш го повече през първите месеци и всичко ще бъде наред. Чувал съм коментари, че извадено веднъж рамо излиза по-лесно... но си мисля че вероятността да излезе едно рамо независимо дали е изваждано преди това или не, е еднаква!!!
Аватар
pehi14
 
Мнения: 134
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:17
Град: Велико Търново

Re: ИЗВАДЕНО РАМО

  1     Мнениеот ttwe на 08 Мар 2015, 14:08

Всичко ще е точно. Но укрепи хубаво тези рамене с упражнения и стречинг.
Аватар
ttwe
 
Мнения: 29
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:24
Град: Sofia

Re: ИЗВАДЕНО РАМО

  0     Мнениеот Aloraahigh на 18 Апр 2015, 14:36

Можете ли да ми кажете една тренировъчна система(програма),тъй като съм начинаещ,а искам да вляза във форма?Без фитнес зали,в домашни условия и навън.
Около 1
Aloraahigh
Aloraahigh
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:33
Град: paris


Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron