Най-големият сайт за бойни спортове

Сила на ударите с юмруци ?!

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Re: Сила на ударите с юмруци ?!

1     Мнениеот българиец на 25 Сеп 2015, 23:14

На мен не ми се задълбава, но при всички положения, при постоянство и желание за дадено спорт, не само бойно изкуство, качествата и съответно резултатите се подобряват. Естествено, някои дори и с по-малко тренировки, ще са с по-силни удари, но пък може да си по-бърз, по-точен, с повече усет... вариантите са много. Може и изобщо да си объркал спорта.
Аватар
българиец

1     Мнениеот sparatok на 25 Сеп 2015, 23:26

българиец написа:На мен не ми се задълбава, но при всички положения, при постоянство и желание за дадено спорт, не само бойно изкуство, качествата и съответно резултатите се подобряват. Естествено, някои дори и с по-малко тренировки, ще са с по-силни удари, но пък може да си по-бърз, по-точен, с повече усет... вариантите са много. Може и изобщо да си объркал спорта.

Абе като цяло много си прав. Еажен е интелекта и погледа. Ако имаш това винаги можеш да компенсираш други слабости.
sparatok
sparatok

Град: Capua

1     Мнениеот zobdogrob8 на 26 Сеп 2015, 04:16

силата най-вече идва от техниката да натиснеш здраво с краката през торс гърба рамо трицепс и да си отпуснат на макс и да стегнеш всичко при точния момент на удара от там идва силата все едно като камшик
zobdogrob8
zobdogrob8

Град: varna

0     Мнениеот zombiemod на 18 Окт 2016, 03:34

Така е нямаш ли го заложено не очаквай кой знае какво . А пробвал ли си да удряш с засилка и не говоря за разбягване или нещо от сорта ами примерно излизаш от ескиваш и при излизането пускаш кроше . Би трябвало самата инерция да ти покачи силата на удара . Иначе всичко което ти казват относно упражнения и тнт е така ( не че много разбирам) . В краен случай почни да се зобаш :D
Аватар
zombiemod

Град: Vraca

Предишна

Назад към Тренировки и упражнения